Apyrankės – tai ne tik papuošalas, bet ir sėkmės garantas

ApyrankėsJau kelis metus yra nusistovėjusi raudonų apyrankių mada, tačiau kodėl spalva yra būtent ši ir ar tai gali turėti kokią nors svarbią reikšmę? Yra žinoma, jog raudona spalva simbolizuoja meilę, ryžtą ir kovą, tačiau jos detalės rūbuose, interjere ar aksesuaruose gali turėti visiškai skirtingą reikšmę. Simboliką turi visos apyrankių spalvos, tačiau ryškiausiai tikima yra mėlynų, žalių bei raudonų galia.

Mėlynos apyrankės siejamos su proto veiklos gerinimu ir aplinkiniams siunčia taikos žinutę. Ši spalva puošia ne vieną sėkmingos įmonės aplinką bei logotipus – pasirinkimas akivaizdžiai nebuvo atsitiktinis. Dėvimos šios spalvos apyrankės, turinčios glaudų ryšį su žmogaus kūnu, tikima, kad gali pagerinti ir ramų miegą bei taip paruošti smegenis kitos dienos darbams.

Žali atspalviai dažniausiai yra matomi gamtoje, todėl ir šios spalvos apyrankės turi artimą reikšmę – nenustygstantį gyvybiškumą, atsinaujinimą ir ramybę, kurios dauguma ieško būtent gamtoje. Žalia apyrankė suteikia šviežumo pojūtį – norintiems pritapti naujoje aplinkoje ji gali padėti įveikti nerimą bei suteikti progą gimti naujoms idėjoms.

Raudonos spalvos apyrankės, dėvimos ant riešo, simbolizuoja apsiaugojimą nuo ligų ir kitų nelaimių – taip teigė Izraeliečiai. Sena tradicija ir prietaras į Europą persikėlė ne iškart, tačiau išpopuliarėjo akimirksiu. Lietuvaičiai nusprendė visų pirma apsaugoti savo vaikus, o vėliau apyrankes užsidėdavo ir sau. Galima nuspėti, jog raudonų apyrankių nešiojimas taps šeimos tradicija.

Taigi, apyrankių spalvos pasirenkamos ne atsitiktinai – galite net nepajausti, kodėl būtent ši spalva atsidurs rankose – spėjama, kad spalvos pačios pasirenka žmones, o ne žmonės pasirenka spalvas.

531
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>