Į ką reikia atkreipti dėmesį nuomojantis automobilį?

Automobilio nuoma – puiki paslauga, galinti jus išlaisvinanti nuo tam tikrų rūpesčių. Jei jūsų automobilis sugedo ar ieškote transporto priemonės atostogoms – automobilio nuoma yra kaip tik tai, ko jums reikia. Tačiau atminkite, jog renkantis automobilį, yra daug dalykų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį. Kokie jie yra? Visa tai ir aptarsime šiame straipsnyje.

Automobilio komfortiškumas

automobilių nuoma KauneJei automobilis jums bus reikalingas ne dienai ar dviem, o ilgesniam laikotarpiui, labai svarbu, kas transporto priemonė būtų komfortiška. Būtent automobilio komfortiškumas yra vienas iš dalykų, į kurį verta atkreipti dėmesį. Automobilio komfortiškumas tampa ypač svarbiu veiksniu tuo atveju, jei ruošiatės keliauti su visa šeima. Išvykus į kelionę su mažamečiais vaikais, labai svarbu užtikrinti kuo didesnį komfortą. Sąvoką komfortiškas automobilis – kiekvienas supranta savaip, tačiau yra bendri dalykai, kurių dėka galima nustatyti automobilio komfortiškumo lygį. Vienas svarbiausių – kondicionierius. Be kondicionieriaus tikrai neišsiversite, jei į kelionę išsiruošite vasaros metu. Keliaujant vasarą būtina palaikyti optimalią temperatūrą – dėl pernelyg didelės kaitros ir tvankumo gali pablogėti savijauta. Sėdimų vietų ergonomiškumas yra dar vienas rodiklis, padedantis nustatyti automobilio komfortiškumą. Jei kelionė truks ilgą laiką, labai svarbu, kad sėdėti automobilyje būtų patogu. Tačiau ne tik kondicionieriaus buvimas bei sėdimų vietų ergonomiškumas lemia automobilio komfortiškumą – svarbu ir tai, kad automobilis būtų erdvus. Keliaujant su mažais vaikais svarbu, kad pakaktų vietos.

Draudimas

Prieš išsinuomodami automobilį atkreipkite dėmesį į draudimus: pasidomėkite, ar automobilis yra draustas ir kuo draudimas bus jums naudingas tuomet, jei įvykti avarija.  Taip pat nepamirškite paklausti, ar draudimas yra įskaičiuotas į kainą, ar teks papildomai už jį sumokėti.

Kaina

Prieš išsinuomodami automobilį paklauskite įmonės darbuotojų, kokie veiksniai lems bendrą automobilį nuomos kainą. Paprastai kiekvienoje įmonėje šie veiksniai yra skirtingi, tačiau kalbant apie kainą, galima paminėti vieną bendrą bruožą: kuo didesnis miestas-  tuo teks brangiau pakloti už automobilio nuomą. Štai, pavyzdžiui, automobilio nuoma Vilniuje gali kainuoti brangiau nei automobilio nuoma Kaune.

Galimybė gauti papildomų paslaugų

Galbūt jums yra reikalingas ne tik išnuomotas automobilis, bet ir vairuotojo paslaugos ar vaikiška automobilinė kėdutė? Būtinai pasidomėkite, ar yra galimybė gauti papildomas paslaugas.

Kuro sąnaudos

Kuro sąnaudos – tai dar vienas dalykas, į kurį būtina atkreipti dėmesį. Remiantis, tuo, jog beveik visos automobilius išnuomojančios įmonės reikalauja jog transporto priemonė būtų grąžinama su pilnu baku degalų, bus ekonomiškiausia, jei rinksitės tokį automobilį, kuris sunaudoja mažiausiai degalų.

175
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *