Biuro baldai – komfortas dirbant

Biuro baldai yra mus pakankamai daug laiko supantys baldai, kadangi biure mes praleidžiame labai daug savo gyvenimo laiko. Tai pripažintų tiek įmonės direktorius, tiek ir įmonėje dirbantys kiti darbuotojai. Darbas biure iš mūsų atima daugybę jėgų tiek fizinių, tiek psichologinių. Darbe mes sprendžiame galybes problemų, mūsų galva būna užkimšta mintimis nuo ryto iki vakaro. Biuro baldai neturėtų dar labiau apsunkinti mūsų ir taip nelengvos darbo dienos, todėl jie turėtų būti kokybiški, jų išdėstymas gerai suplanuotas, biuro erdvė turi būti išnaudota maksimaliai, tuo pačiu paliekant kiekvienam darbuotojui kuo įmanoma daugiau asmeninės erdvės.

biuro-baldaiLietuvoje yra nemažai biuro baldų gamintojų. Tad dažniausiai tenka rinktis iš didelio sąrašo. Tačiau pirmiausia, reikia pagalvoti apie patogumą. Vis dažniau užsakovai renkasi pirkti baldus internetu. Kadangi taip yra taupomas pirkimui skirtas laikas, galima apžiūrėti įvairių gamintojų siūlomą produkciją, neišvykus iš biuro. Baldai, skirti biurams, beveik visada yra standartinių išmatavimų ir galimybių. Labai retai pirkėjams yra reikalingi nestandartiniai, išskirtiniai užsakymai, apie kuriuos reiktų akis į akį kalbėti su gamintoju ar dizaineriu. Tačiau kai reikalingi tipiniai biuro baldai, internetas ir jame esančios internetinės parduotuvės yra puiki galimybė rasti sau reikalingus baldus.

Kadangi beveik visą darbą biuruose mes atliekame sėdėdami, būtent biuro kėdės yra tie biuro baldai į kuriuos reikėtų atkreipti didžiausią dėmesį. Nes būtent nekokybiškos biuro kėdės yra netaisyklingos laikysenos, nugaros, kaklo skausmų priežastis, iš kurių su laiku išsivysto įvairios lėtinės stuburo ir pan. ligos. Taip pat gali pradėti varginti riešų skausmai. Nešnekant jau apie tai, kad darbuotojo nepatogiai sėdinčio didesniąją dienos dalį, produktyvumas palaipsniui ima mažėti.

Taigi į ką labiausiai siūloma atkreipti dėmesį renkantis biuro kėdes?  Žinoma, visų pirma biuro kėdės turi būti ergonomiškos. Biuro kėdės turi atitikti Jūsų kūno sudėjimą, biuro kėdė Jums turi būti patogi sėdėti. Kadangi, tai  įtakos Jūsų sveikatą bei nuotaiką ateityje. Jūs visada turėtumėte sėdėti patogiai ir taisyklingai, t.y. Jūsų nugara ir pečių linija turi būti tiesi, o rankos bei kojos turi turėti patogias atramas. Taip pat svarbu sėdėti taip, jog abi pėdos visiškai liestų žemę, tik taip Jūs suteiksite maksimalų komforto jausmą savo kojoms. Pageidautina, jog kėdės atlošas būtų reguliuojamas, tokiu būdu jos būtų pritaikomas skirtingų ūgių žmonėms.

Įsigiję Jums patogias kėdes Jūs pastebėsite, kad darbe praleistos valandos tapo nebe tokios ilgos ir kankinančios, o darbas vyksta žymiai sparčiau.

112
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *