Brangesni pirkiniai naujagimiui

Manoma, kad viena iš priežasčių, kodėl taip Lietuvoje mažėja gimstamumas, yra materialinės sąlygos. Gali būti, kad visi dalykai, kurie jau nuo pat vaiko gimimo pareikalauja išlaidų (vezimeliai vaikams, vaistai, maistas, drabužiai, žaislai, lovos ir kt.), ir jų reikalauja visą laiką, kol vaikas gyvena, tai nulemia tam tikrą požiūrį į vaikų turėjimą, jog juos turėti gana brangu. Kokie būtų brangiausi pirkiniai, turint naujagimį?

Vežimėliai

Naujas vaiko vežimėlisNors atrodo, kad vezimeliai yra tokios paprastos konstrukcijos nedideli karučiai vaikams, jie iš tikro yra gana brangūs. Nenustebtumėte, jeigu pamatytumėte lauke jauną šeimą, stumiančią vežimėlį, vertą daugiau negu jų mašina. O jeigu dar norisi stilingesnio vežimėlio – tuomet jis garantuotai kainuoja daugiau. Tad, jeigu manote, kad norite iš anksto nusipirkti kažką, kas kainuos tikrai daug, kad vėliau galėtumėte ramiau laukti vaiko žinodami, kad viskas, kas brangiausia, jau nupirkta, galite pradėti nuo vežimėlio. Rinktis galima pagal tai, kokio dydžio norite, taip pat ir pagal tai, kokio tipo. Yra miesto, yra vadinamieji sportiniai vežimėliai. Jie dažniausiai turi vietą daiktams susidėti ir taip pat stabdį, kad būtų galima sustabdyti šį riedantį daiktą. Ne be reikalo sakoma, kad vaikai yra brangiausias turtas – kai jį turi, tuomet bet ką padarytum, kad apsaugotum. Todėl jau geriau vežimėlis tegul turi stabdžius ir būna geras.

Lovelė

Kita vieta, kur kūdikis daug laiko praleis gulėdamas – vaiko lovelė. Ji, deja, irgi kainuoja ne centus, bent 100 eurų reikės. Mažiausio vaiko lova kainuos daugiau negu šiek tiek paaugusio. Mat iki tam tikro amžiaus kūdikis miegos didokoje lovelėje, panašioje į aptvarą. Jis bus toks, kad vaikas neiškristų, kad galėtų saugiai jaustis savo grotuotoje erdvėje. Kai truputį paaugs, reikės mažesnės, pigesnės lovelės. Tai bus lovelė, kuri bus labai žema ir stovės kažkur ant grindų. Toje lovelėje galės ir augti mažasis neklaužada, kol neišgaus ir tos.

Daug sauskelnių

Turbūt keista įsivaizduoti, kad ant sauskelnių galbūt išleisite tiek pat, kiek išleidžiate sau ant maisto per mėnesį. Bet taip tikrai gali nutikti, kadangi vaikui šių dalykų reikia tikrai daug, o dabar ne tie laikai, kad mamos vystytų vaikus į palutes ir virintų jas karštame vandenyje. Sauskelnės suteikia patogumą, tad reikia iš anksto numatyti ir šį dalyką. Dovanų sąrašas giminaičiams gali apimti šiuos jums brangius dalykus ir taip galbūt gausite viską, ko reikia pačiai pradžiai.

497
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *