Darbo rūbai – prabanga ar būtinybė?

Turbūt kiekvienas iš mūsų turim atskirus drabužius darbui. Juk niekada nedirbame fizinio darbo su laisvalaikio rūbais. Dauguma žmonių darbui naudoja sudėvėtus, pasenusius ir nešiojimui netinkamus savo drabužius, kiti juos perka dėvėtų drabužių parduotuvėse manydami, jog taip sutaupo pinigų. Tuo tarpu profesionalūs darbuotojai atliekantys aukščiausios kokybės darbus dažniau renkasi darbo aprangą specializuotose parduotuvėse, kurios gali pasiūlyti milžinišką asortimentą aukščiausios kokybės apdarų – aišku už atitinkamą kainą. Taigi iškyla klausimas – kuris iš išvardytų vartotojų grupės narių yra protingesnis ir pranašesnis?

darbo rubaiVisų pirma, reikia paminėti, kad darbo rūbai tai būtina saugos priemonė sauganti darbuotoją nuo įvairiausių odos sužeidimų. Šie drabužiai pasiūti iš specialaus, sutvirtinto pluošto audinio. Paprasti drabužiai šiomis savybėmis nepasižymi. Taip pat darbo rūbai yra atsparūs pradilimui, pradegimui, dažnam skalbimui, išblukimui. Jie specialiai sumodeliuoti taip, kad būtų nevaržoma judesių laisvė dirbant, kvėpuotų oda, būtų patogu daiktus susidėti ir išimti iš kišenių. Dėvint paprastus drabužius rizikuojame susižaloti, patirti rimtų odos traumų, varžome savo kūną ir patiriame didelį diskomfortą dirbant.

Darbo rūbai labai efektyviai formuoja įvaizdį. Nesvarbu ar mes dirbame darbe ar savo namų ūkyje, kaip ir kasdieniniame gyvenime turime atrodyti nepriekaištingai ir profesionaliai. Darbo metu dėvimi paprasti drabužiai dažniausiai būna suplyšę, netinkamo dydžio, išblukę. Visa tai suteikia skurdų įvaizdį, nepasitikėjimą savimi, aplinkinių nepasitikėjimą darbuotoju. Darbo drabužiai gali būti iki 120 kartų patvaresni už paprastų drabužių audinius, todėl jie yra žymiai ilgaamžiškesni ir patikimesni. Darbo apranga, tai jūsų įmonės veidas. Naudodami tinkamai parinktus drabužius neliksite nepastebėtas, susformuosite puikų įmonės įvaizdį, atrodysite profesionaliai, pastikėsite savimi. Tinkamai pasirūpinę savo darbuotojais sulauksite našesnių rezultatų veresle, sukursite saugią darbo aplinką, pakelsite savo firmą į aukštesnį lygmenį.

Taigi, be jokių abejonių atliekant įvairius darbus darbo rubai yra būtini. Tai ne prabangos prekė. Turintiems mažesnį biudžetą, darbų saugos inventoriaus prekybininkai tikrai Jums pasiūlys optimaliausią variantą kainos ir kokybės atžvilgiu. Juk kiekvienas darbuotojas nori dirbti saugiai ir oriai. Pasirūpinkite savimi ir aplinkiniais. Ženkite į priekį saugiai.

296
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>