Ko nedaryti nuomojantis mašiną

LotusTiek žiemą, tiek vasarą, kiekvienoje atviroje užsieniečiams valstybėje automobilių nuoma išlieka paklausi niša. Mat automobilių tikrai reikia iš užsienio atvykstantiems svečiams. Tačiau žmonės puikiai žino, kad automobiliu nuoma Vilniuje reikalinga ir vietiniams. Šventėms, sutiktuvėms, foto sesijoms ir kitokioms progoms gali prireikti automobilio nuomos. Tačiau aklai nuomotis negalima. Reikia prieš tai susipažinti su paprastomis, bet naudingomis taisyklėmis, padėsiančiomis išsinuomoti gerą mašiną ir nenustebti dėl to, kas laukia, ją išsinuomojus. Šį kartą – apie tai, ko nereikėtų daryti besinuomojantiems mašiną.

Drausti automobilį

Jeigu jūs išsinuomojote automobilį, jums reikia drausti jo papildomu draudimu. Tuo jau būna pasirūpinusi automobilių nuomos įmonė. Be to, jūs paprastai jau turite savo draudimą kitokį, kokio jums reikia. Jūsų asmeninis draudimas yra svarbus dalykas, tačiau mašina jau bus apdrausta. Jos paprastai būna draustos taip, kad tiktų ir tiems, kas turi mažą stažą, ir tiems, kas turi didesnį. Be to, galimai ir apdrausta bus brangiau negu draustumėtės pats, tai yra, ne tik privalomuoju, bet ir KASKO draudimu. Juk mašinų nuomos punktai nori kuo labiau užtikrinti savo turto gerovę.

Neignoruokite akcijų

Jeigu galvojate automobilio nuomą, pastebėkite ir tai, kad kartais kai kur vyksta ir akcijos nuomai. Todėl su tokiomis galimybėmis galite pigiau gauti mašiną, kurios jums reikia. Tereikia stebėti, ką siūlo nuomotojai. Dažniausiai akcijos pasirodo tuo metu, kai būna mažesnis lankytojų srautas. Aišku, vasarą, ypatingai savaitgaliais, konkurencija klientų tarpe padidėja. Tačiau žiemą tikrai galite rasti mašiną ir su akcija, bei ją išsinuomoti.

Nevažiuoti į užsienį

Jeigu nuomojatės automobilį, su kuriuo galima važinėti Lietuvoje, būkite atsargūs ir nekirskite sienos. Kitaip turėsite daugiau problemų negu įsivaizduojate. Juk važiuojant į užsienį reikia turėti ir vadinamąjį žalią lapą – specialų draudimą, draudžiantį jūsų transporto priemonę jau ne tik Lietuvos, bet ir užsienio teritorijoje.

Palikti nešvarų saloną

Bloga praktika yra išsinuomoti automobilį, o grąžinti jį kaip kiaulidę. Ir čia kalba jau eina ne tik apie etiketą, bet ir apie teises, kurias jūs turite kaip klientas, pirkęs automobilio nuomos paslaugą. Veikiausiai į jūsų sutartį bus įtraukti tam tikri reikalavimai, kurie numatys ir tai, kad negalite grąžinti automobilio blogos būklės, įskaitant suprantamą protu tvarką salone. Jeigu viduje valgėte sumuštinį ir kažkur nukrito duonos trupiniai ar svogūno griežinėlis – viskas suprantama. Bet jeigu salonas tapo panašiu į konteinerį – nuomotojas tokios mašinos gali nepriimti.

457
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *