Kokias dalis teks kartais pirkti mašinai

Dalys geresne kainaNebūtinai pavasaris, nebūtinai vasara, ir nebūtinai žiema nulems tai, kad jums bus reikalingos naujos automobilių dalys internetu. Tiesiog automobiliai dėvisi, vienos dalys laikosi ilgiau, kitos trumpiau. Tad kartais prireiks užsukti į interneto parduotuvę ir išsirinkti keletą dažnai perkamų dalių.

Apšvietimas

Pavyzdžiui, tinkamam mašinos apšvietimui gana dažnai gal tekti pasikeisti lempas ar jų sistemas. Tai yra pačios pagrindinės, įprastos lempos, arba žibintai, esantys automobilio priekyje. Taip pat yra ir lemputės salone, kurios nuolat perdega. Svarbesnės, aišku, yra lempos išorėje. Priekyje, gale. Negerai, kai važiuoja naktį tarsi „vienaakė“ mašina tik su viena lempa, visuomet reikia, kad būtų porinės lempos. Avariniai žibintai irgi yra atskiras dalykas. Taip pat svarbi ir pagrindinė apšvietimo valdymo, kontrolės sistema.

Veidrodėliai

Paliekate kieme mašiną mėnesiui nepajudintą ir visi daugiabučio kaimynai griežia dantį, kad užimate vietą. Ką gi, užuojauta – turite ne kokią kaimynystę. Tačiau žinote, kuo rizikuojate. Gali būti, kad bus kas nors padaryta mašinai kaip kerštas. Nebūtinai blogiausia. Nebūtinai bus perpjautos padangos ar išdaužyti langai. Gal bus padaryta minimali, tačiau aiškų pranešimą turinti žala – sudaužyti veidrodėliai. Paprastai toks dalykas yra padaromas specialiai. Aišku, veidrodėliai apskritai yra ta dalis, kurią galima nulenkti, jog ji netrukdytų niekam. Tačiau kartais su jais vis tiek visko pasitaikys.

Valytuvai

Kas metus vertėtų pasikeisti valytuvus ant priekinio stiklo, nes jie susidėvi greičiau negu jums atrodo. Tą ir padarykite, kad galėtumėtės tikėtis paties geriausio rezultato. Žinoma, turėkite omeny, kad valytuvus reikia pirkti ne atsitiktinai bet kokius, o pagal savo mašinos modelį. Tik taip galėsite žinoti, kad pasirinkote tai, ką ir turėjote pasirinkti, o ne kažką visiškai netinkančio.

Padangos

Pats populiariausias ir dažniausiai perkamas automobilio komponentas, be abejonės, yra padangos. Taip yra ne dėl savanoriškų paskatų, o dėl įstatymų. Privalomu šaltuoju ir tamsiuoju, ir slidžiuoju metu važinėti su žieminėmis padangomis, kurios gali leisti adekvačiai stabdyti. Mūsų klimatas ir mūsų keliai tikrai yra rimta priežastis pakeisti padangas iš vasarinių į žiemines. Taip, kaip reglamentuojami šviesų naudojimo įstatymai keliuose, taip pat yra skiriamos baudos ir už važinėjimą be žieminių padangų. Aišku, didžiausia bauda, visų pirma, yra eismo įvykis, kai jums nepavyksta sustabdyti ir dėl slidžių vasarinių padangų tenka lėkti į griovį. Pirkite reikiamas auto dalis ir visada būkite saugūs kelyje.

487
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *