Kokios jūsų mėgstamiausios gėlės?

Vienam patinka miegančios rožės, kitas negali jų pakęsti, bet dievina daržo ramunėles. Gėlės gėlėms nelygu. Jų yra labai skirtingų ir vienos vieniems žmonėms patinka labiau, kitos mažiau. Aišku, yra ir tokių žmonių, kurie visas gėles labai vertina ir žavisi jų išskirtinumu. Tačiau mes nutarėme paklausti keleto žmonių, kokias gėles jie visgi labiausiai myli ir vertina. Štai kokių atsakymų sulaukėme.

Tulpės

Gėlių salonasPonia Birutė sako, kad iš https://www.geliusalonas.lt ji kiekvieną pavasarį užsisako tulpių, vos tik prasideda jų sezonas. „Anksčiau gyvenau nuostabioje gamtoje, gražiausiame Lietuvos kampelyje, kur visa gamta buvo tiesiog tobula. Dažnai prisimenu tuos nuostabius pavasarius, kai aplink taip gražiai žydėdavo, žaliuodavo ir kitaip atsirasdavo nuostabiausių kvapų bei spalvų. Tokie buvo laikai ir tai buvo nuostabu. Dabar pavasarį aš sutinku mieste ir man labai trūksta to tikrojo pavasario, kada gali jausti tą gamtos atsidavimą. Dėl to aš nesuku sau galvos, kad išleisiu keliais centais brangiau. Bet negailiu tam pinigų – užsisakau sau po puokštę tulpių, kartais ir narcizų, vos tik prasideda jų sezonas“, – sako moteris.

Rožės

Elenai labai patinka miegančios rožės. „Aš ir sausas gėles visai mėgstu. Kiti žmonės per daug jas sureikšmina ir sieja tai su mirtimi, tai su nelaimėmis. O man tai labai gražu. Kaip tik toks amžinas gyvybės ir vasaros prisiminimas. Miegančios rožės po stiklu tai išvis yra kažkas neįtikėtino ir nuostabaus. Apskritai esu rožių žmogus. Man net keliaujant sunku atsilaikyti gatvės pardavėjams, kurie įkyriai siūlo pirkti rožes. Nors tada ir suprantu, kad čia veikiausiai mulkina ir dar net apiplėšti gali, bet vis tiek kažkaip norisi, kad viskas būtų taip gražu ir kartais nusiperku kokią roželę“, – sako Elena.

Bijūnai ir jurginai

Kasparui labai patinka vešlius žiedlapius turinčios didžiulės rožinės gėlės. „Man tai gražiausia vasaros dalis, kai sužydi šie nuostabiausi žiedai. Jie tada užgožia viską aplink ir aš tiesiog galiu mėgautis šiomis nuostabiomis gėlėmis. Džiaugiuosi, kad jos ir žydi ilgai, ir įsigyti jų galima ne taip ir brangiai“, – sako jis.

Neįprasti pasirinkimai

Laukų gėlės kai kam patinka dėl to, kad jų nereikia pirkti. Be to, jos natūraliai praneša, kad jau prasideda šiltasis vasaros laikas. Ar tai būtų nuostabios pienės, ar mėlynos pavasario gėlės: žibutės arba neužmirštuolės.

554
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *