Kreditai – paprastesnis būdas pasiskolinti

Turbūt nereikia nė sakyti, kaip kartais būna nemalonu prašyti draugų ar šeimos narių paskolinti tam tikrą pinigų sumą. Juo labiau, jei tai tenka daryti jau ne pirmą kartą. Šiandien pasiskolinti galima dar paprasčiau, ir norint tą padaryti visai nebūtina kažkur eiti iš namų. Jei pritrūkote pinigų svarbiam pirkiniui arba tiesiog šimto ar kelių šimtų litų iki algos, pinigų galite pasiskolinti visai paprastu būdu – kreditai gali būti pačia geriausia išeitis.

kreditaiJei esate dirbantis asmuo ir neturite praeityje pradelsę apmokėti įsiskolinimus, užtruksite vos pusvalandį, kad gautumėte reikiamą pinigų sumą. Žinoma, turite įvertinti, ar neturėsite sunkumų grąžinti pasiskolintą sumą – už kiekvieną pradelstą dieną bus skaičiuojami delspinigiai. Vis dėlto, jei nuspręsite, kad kreditą grąžinti sunkumų nebus, jums tereiks atlikti kelis paprastus žingsnius:

Užsiregistruokite pasirinktos bendrovės internetiniame puslapyje. Pasirinkite tokią įmonę, kurioje kreditas išduodamas pačiomis palankiausiomis sąlygomis: kadangi šiandien tikrai turite iš ko rinktis, taigi, tikėtina, kad rasite tokį variantą, kuris bus palankiausias jums.

Kai baigsite pildyti registracijos duomenis, jums reikės patvirtinti savo duomenis ir pervesti 1 cento mokestį į bendrovės sąskaitą. Šis pavedimas reikalingas tam, kad būtų patvirtintas jūsų sąskaitos numeris – į šią sąskaitą gausite kreditą, jei bus nuspręsta jums jį suteikti. Kartais savo sąskaitos numerį įvedinėjant ranka priveliama klaidų, taigi, kad taip nenutiktų ir nekiltų nesusipratimų, reikia sumokėti iš savo sąskaitos vieno cento mokestį.

Kitas žingsnis – paraiškos pateikimas. Jums reikės išsirinkti norimą pinigų sumą ir patvirtinti savo pasirinkimą. Tuomet, kai bus išnagrinėtas jūsų prašymas suteikti paskolą, jums bus pranešta, ar paskola bus suteikta. Paprastai kreditai gali būti suteikiami pilnamečiams asmenims, kurie reguliariai gauna pajamas. Kreditas negali būti suteiktas tiems asmenims, kurie praeityje turi pradelstų įsiskolinimų.

Svarbu pildant paraišką gauti kreditą, perskaityti taisykles ir jų laikytis – jei išstudijuosite sutarties sąlygas, vėliau nekils nesusipratimų.

Kai kuriais atvejais kreditas gali būti tikras išsigelbėjimas, tačiau skolintis derėtų atsakingai, kaip sakoma liaudies išminties – skola ne žaizda, neužgis. Taigi, prieš skolindamiesi įvertinkite savo galimybes grąžinti pasiskolintą sumą, ir, tikėtina, kad tai bus vienas geriausių sprendimų.

310
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *