Kur parduoti savo daiktus?

Jeigu turite nereikalingų daiktų, visada verta juos parduoti. Tam tinka ir skelbimai internete, ir kitokie daiktų pardavimo būdai. Svarbiausia yra visada žinoti, ką ir dėl ko parduodate.

Lombarde neapsimoka

SkelbimaiKodėl skelbimai geriau negu lombardas? Jeigu pasižiūrėsite, kiek kainuoja skelbimuose, tarkime, jūsų turimas naudotas telefonas, galėsite bandyti už tokią kainą ir parduoti. Gal pinigų reikės labai greitai. Tuomet nunešite telefoną ten, į lombardą, ir galėsite sužinoti, kad deja visos sumos ten negausi. Gali būti, kad gausi trigubai mažiau. Parduodant auksą ar sidabrą nešti šiuos dirbinius į lombardą atrodo labai paprasta, nes greitai (iškart) gauni pinigus. Tačiau dėl to neteksite vertės ir pinigų. O štai atvejai, kada parduoti norite kokį nors daiktą, tikrai yra vertesni ilgesnio laukimo ir bandymo parduoti, negu daikto atidavimo pigiausiai kaip įmanoma lombarde.

Turguje – nepatogu

Kitas senoviškas būdas parduoti daiktus – turgus. Tačiau ir jis yra ydingas. Visų pirma, kas gali norėti keltis šeštą ryto ir eiti stovėti į turgų. Antra, kodėl reikia eiti ten iš viso, neštis savo daiktą ir gyvai su žmogumi bendrauti? Tai tikra atgyvena, šiais laikais dauguma dalykų daromi kitaip.

Skelbimų portale – patogiausia, turintiems laiko

Galiausiai, skelbimai portaluose. Tai pats patogiausias ir populiariausias būdas ką nors parduoti. Įdėti skelbimą taip, kad jis veiktų, nėra sunku. Tereikia mokėti nufotografuoti daiktą, padaryti jo gerą aprašymą. Tada galėsite lengvai viską paskelbti ir įkelti skelbimą. Taip pat galima visada skelbimų portaluose rinktis tam tikras papildomas mokamas paslaugas, kurios padėtų jūsų turimą paslaugą išryškinti. Tarkime, tai gali būti parduodamas akardeonas, kai ten pat parduodama dar 100 akordeonų. Jeigu jūs tiesiog nupirksite skelbimo paryškinimą arba žvaigždutę, ir tai iškels šį skelbimą aukščiau, tuomet galėsite turėti didesnį populiarumą ir pasisekimą, nes skelbimas bus daug geriau matomas kitų žmonių, į jį sureaguos visai kitokia auditorija negu tada, kai jis skęsta pabaigoje eilės. Aišku, investuoti į reklamą verčiausia tada, kai pardavinėjate tikrai brangesnį dalyką, kai už jį galite nepagailėti ir didesnės sumos (reklamai), nes ji atsipirks. Jeigu parduodate medinius auskarus už 3 eurus, tai vargu, ar apsimoka už 2 eurus pirkti reklamą, arba net už 4, nes jokios naudos nebus. Reklama prasminga tada, kai apyvarta yra šiek tiek didesnė ir su ja galima tikėtis geresnio pelno.

489
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *