Maitinimo kėdutės: kaip išsirinkti patogiausią?

Motinystė – tikras džiaugsmas, tačiau maitinant vaiką mamos ne visada gali jį laikyti ant kelių. Su amžiumi vaikai tampa vis smalsesni, dagiau muistosi, todėl vertėtų jam parūpinti maitinimo kėdutę. Rinktis tikrai yra iš ko: parduotuvėse siūlomas tikrai platus maitinimo kėdučių asortimentas, tačiau kokios maitinimo kėdutės bus tinkamiausios jūsų mažyliui?

maitinimo kėdutėsTurbūt ne viena mama susiduria su ta pačia problema – vaikas valgo labai nenoriai, jei jis tai turi daryti vienas. Jam kur kas smagiau, kai tai gali daryti su kitais šeimos nariais, todėl geriausia rinktis tokią kėdutę, kuri leistų mamai (tėčiui, ar kitam šeimos nariui) valgyti ir maitinti vaiką. Taigi, geriausia būtų rinktis tokią kėdutę, kuri būtų įstrižai stalo, bet ne į stalą.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis maitinimo kėdutę?

Pirmiausia apgalvokite, kokiam laikui bus skirta maitinimo kėdutė, turbūt visi pritars, kad vaikai auga labai greiai, taigi, jei nenorite pirkti vis naujos maitinimo kėdutės kas kažkiek laiko, rinkitės tokią, kuri tiks ir vaikui paaugus.

Dar vienas svarbus dalykas – maitinimo kėdutės kompaktiškumas. Ji gali būti tvirtinama tiesiog prie stalo, būti paaukštinta (nuo pat grindų) ar segama prie kėdės. Segamos prie kėdės maitinimo kėdutės itin kompaktiškos, jas galite pasiimti ir vykstant į svečius, tačiau tarnaus tikrai neilgai – kol vaikas kiek paaugs. Kėdutės, kurios statomos ant grindų, gali būti tinkamos ir vaikui paaugus, tačiau jos pakankamai didelės, todėl jų nepasiimsite vykstant į svečius. Gana modernios prie stalo tvirtinamos maitinimo kėdutės, tačiau reikalingas gana didelis stalo paviršius, kad jos būtų stabiliai tvirtinamos. Be to, vaiką maitinti galėsite tikriausiai tik vienoje namų vietoje, pavyzdžiui, virtuvėje ar valgomajame, todėl tai taip pat nėra labai patogu. Taip pat nežinosite, ar nuvykę į svečius galėsite be didelių sunkumų pamaitinti vaiką. Kai kurie tėveliai perka iškart dvi maitinimo kėdutes: viena jų skirta vaiką maitinti namuose, o kita skirta vykstant į svečius. Taip galima išvengti galimų nepatogumų ir galima būti tikriems, kad vaiką pamaitinti nebus taip sudėtinga.

Taigi, renkantis maitinamo kėdutę įvertinkite, kokie kriterijai jums svarbiausi: kėdutės kompaktiškumas, ar praktiškumas (maitinimo kėdutė bus tinkama ir vaikui paaugus). Parduotuvėse galite rasti tikrai nemenką maitinimo kėdučių asortimentą, taigi, rinktis bus tikrai iš ko. 

306
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *