Mikroautobusų ir autobusiukų nuoma

Automobilius galima ne tik pirkti – juos visiškai paprastai galima ir išsinuomoti. Jei reikia specialaus transporto, visuomet padėti gali įmonės, užsiimančios mikroautobusų nuoma.

Mikroautobusai įmonėms

mikroautobusų nuomaMikroautobusai labai praverčia trumpoms kolektyvo išvykoms į kitus šalies miestus ar užsienį. Kai kurios įmonės daugelyje šalies vietų – didmiesčiuose – turi mažus padalinius, o kelis kartus į metus, ypač artėjant didžiosioms šventėms, organizuoja susitikimus ar pokylius. Žinoma, tokiomis progomis vairuoti niekas nenori. Yra viena išeitis – išsinuomoti mikroautobusą. Beje, ši paslauga teikiama ir su vairuotoju. Mikroautobusų nuoma parai gali atsieiti vos nuo 150 litų, taigi žinant, kad tokiuose autobusiukuose paprastai telpa 8-9 žmonės, vienam žmogui išeinanti suma – vos 20 litų.

Šventės ir kitos progos

Artėjant svarbioms gyvenimo šventėms, pavyzdžiui, vestuvėms ar krikštynoms, imame galvoti, kokiu transportu vyks visa svita. Kai per krikštynas dar galima įsivaizduoti, kad žmonės keliauja savais automobiliais, tai per vestuves – sunkiai. Per vestuves labiau pravers autobusiukų nuoma: į vieną transportą sutilps ne tik jaunieji, piršliai ar liudininkai, bet ir didžioji pulko dalis ar net visas pulkas, jei porų yra vos kelios. Nereikės svarstyti, kas pavairuos transportą, nes mikroautobusų nuoma pasiūlo savus vairuotojus. Išvengiama nemažai rūpesčių, susijusių su transportu, nes, pirma, ne visi turi nuosavus automobilius. Antra, ne visi nori vairuoti, o, trečia, daugelis neturi gražių ir į vestuves vykti tinkamų mašinų. Autobusiukų nuoma patraukli ir dėl to, kad išnuomoja tik pačius naujausius, moderniausius, gražius, stilingus automobilius, kurie nepadarytų gėdos nė prezidentui. Rinkis nuomą verta ir dėl to, kad jos kaina – vos nuo 150 litų už parą. Ši suma tikrai nėra didelė.

Kelionės po šalį ar Europą

Jei neturite nuosavo kelionėms tinkamo transporto, palanku rinktis mikroautobusus. Į šią transporto priemonę lengvai tilps gausi šeima arba dvi šeimos su vaikais. Mikroautobusiukų bagažinės – be galo talpios, tad čia telpa net ir ypač didelis bagažas. Be to, galima išsinuomoti stogo bagažines bei dviračių laikiklius. Daugelis renkasi ir taip vadinamuosius kemperius, tačiau vasaros sezonu jie tampa labai paklausūs ir šį transportą gauti sunkiau, be to, kemperių nuoma brangesnė. Tuo tarpu mikroautobusų nuoma, transportą nuomojantis ilgiau kaip savaitei, kainuoja  nuo 100 iki 200 litų. Jei keliauja didesnė kompanija, ši suma išties nėra didelė. Taigi verta pasvarstyti ir rinktis naujas, patikimas nuomojamas transporto priemones – mikroautobusus.

116
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *