Pirmas kreditas nemokamai

Jei jūs turite blogą kreditą, tai jūs galėtumėte jausti, kad gavimas paskolos pagal gerą normą, ar net gaudamas paskolą apskritai kai dėl to, yra neįmanoma užduotis. Prieš kelis metus tai galbūt buvo atvejis, bet šiomis dienomis gaudamas paskolą su blogu pirmas kreditas pirmas kreditas nemokamai nemokamai kreditu yra palyginti lengvas. Jei jums reikės paskolos, bet būsite jaudintas, kad jūsų bloga kredito istorija sustabdys jus, tai šitie patarimai padės jums gauti paskolą, kurios jūs norite pirmas kreditas nemokamai gera kaina:

Pirmas kreditas nemokamaiIeškokite specialistų

Vis daugiau specialisto paskolos kompanijų atsiranda, kurie tiekia tiktai žmonėms su blogomis kredito istorijomis. Šitos kompanijos yra labiausiai tikėtinas šaltinis jūsų paskolai, ir turi ekspertizę padėti jums. Tačiau, nors jūs galite gauti paskolą nuo šitų kompanijų, dėl jų ypatingo lauko, jie gali leisti sau paimti aukštesnes normas, ar jie dažnai reikalauja įkeisto turto.

Įkeistas turtas

Jei jūs turite kažkokią formą įkeisto turto, kurį jūs galite panaudoti, kad gautumėte paskolą, tai jūsų bloga kredito istorija tampa mažiau problemos. Jei jūs galite pakelti savo namus ar jo teisingumą kaip įkeistas turtas, tai skolintojas žino, kad, jei jūs neįvykdote įsipareigojimų jie vis dar gaus pinigus. Nors tai reiškia, kad jūs gausite paskolą, atsiminti, kad, jei jūs praleidžiate užmokesčius jūs tikėtina prarasite savo namus. Kitos formos įkeisto turto, kurį jūs galite panaudoti yra automobiliai ar aukštai vertina elektrinius produktus.

Negarantuotos paskolos

Nors negarantuotos paskolos yra daug sunkesnės atvykti prie to, jei jūs turite blogą kreditą, situacija nėra vis dar ne neįmanoma išspręsti. Jei jūsų blogas kreditas yra dėl įvykių praeityje, kurie buvo ne jūsų kontrolėje tokioje kaip verslo žlugimas ar liga, tai skolintojas gali sugebėti padėti jums. Jei jūs galite įrodyti, kad jūs šiuo metu sugebate sumokėti paskolą, jums labiau tikėtina seksis su jūsų paraiška.

Palūkanų normos

Aišku, todėl, kad jūs turite blogą kreditą, palūkanų norma paskoloje tikėtina bus aukštesnė, dėl aukštesnio pavojaus, apimto skolintojui. Nepaisant to, yra vis dar didelių reikalų, kurie bus turėti, ir jūs neturite išmokėti šansų savo paskolai. Jei jūs apsiperkate aplink jus, gali surasti daug, kuris tiks pirmas kreditas nemokamai jūsų poreikiui.

Naudojant internetą

Greičiausias ir lengviausias būdas surasti gerą paskolos reikalą atrodo internetinis. Technologija padarė paskolos kainų palyginimą daug lengvesnį, ir yra daug svetainių, kurios tiekia specialiai žmonėms su blogu kreditu. Tačiau, nekvailinkite pasiūlymai, kuriuos paskolos kompanijos padarys, kadangi ten yra paprastai slepiami apimti kaltinimai. Jūs turite gauti teisingą balansą tarp gerų normų ir aiškių terminų įsitikinti, kad jūs leidžiate tik, jūs galite.

Sprendimo laikas

Sprendimas, koks skolintojas nueiti ir kuris vadina, kad išsirinktų yra galų gale jūsų sprendimas. Pažiūrėkite į tai, ką jums siūlo, ir būti doras su savimi savarankiškai apie tai, kodėl jums reikia paskolos ir ką jūs galite leisti sau grąžinti, ypač jei jūs naudojate įkeistą turtą, kad gautumėte paskolą. Jei jūs padarysite tai tada, jūs manysite, kad paskola tinka jūsų poreikiui, net jei jūsų kredito istorija bus bloga.

98
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *