Pilvo grožį atstatys chirurgija

Plastikoschirurgai.lt/pilvo-sienos-plastikaApie gražų, stangrų pilvą svajoja visi, tačiau kai kam jį turėti gali padėti tik pilvo plastika. Gražų pilvą taip pat gali užtikrinti tinkama mityba, taip pat sportas. Tačiau yra sąlygų, kai geriausia rinktis grožio peilį, plačiau apie tai ir apie operacijos eigą rašo plastikoschirurgai.lt/pilvo-sienos-plastika.

Kada reikia operacijos?

Paprastai laikomasi minties, kad tada, kai gerų rezultatų galima pasiekti ir be chirurgo įsikišimo, tada pilvo plastika nėra reikalinga. Plastikos opcija verta naudotis tada, kai įprastos pastangos neleidžia turėti norimo rezultato. Tarkime, jeigu yra turima paprasčiausiai antsvorio, mityba ir sportu nėra siekiama sumažinti svorio, tuomet pilvo plastika gal ir nėra tas sprendimas, kuris turėtų būti priimamas pirmas. Jeigu pilvas atsikišęs tiesiog dėl riebalų pertekliaus, esančio ant viso kūno, pirmiausia reikėtų pasistengti pasilaikyti taisyklingos mitybos, sportuoti. Jeigu antsvoris buvo labai didelis, numetus svorio atsiras daug odos, kuri negražiai kabės, galbūt ten bus ir nepanaikinamos taip paprastai riebalų sankaupos. Tokiu atveju, arba po to, kai po nėštumo ir gimdymo išsitampo pilvas, gali būti taikoma pilvo plastika, padedanti susigrąžinti gražias ir stangrias formas.

Operacijos eiga ir kas būna po jos

Pati pilvo plastika bus atliekama taikant pilną narkozę, operacija truks nuo 2 iki 4 valandų, priklausomai nuo reikalingų atlikti pjūvių ir darbų. Gali būti šalinama dalis odos ir susiuvama per naują, gali būti ir šalinami riebalai. Tai atliekama specialistų rankomis ir naudojant geriausias technologijas, medikamentus. Pasibaigus operacijai, dar vertėtų porą dienų likti klinikoje, idant medikai jus galėtų stebėti, matyti, ar nėra kokių komplikacijų. Tačiau taip pat reikėtų ir pagalvoti apie tai, kad vėliau dar 1 ar 2 savaites reikės turėti biuletenį, nebus galima eiti į darbą. Vėliau gali gijimas trukti dar iki 6 mėnesių. Per tiek laiko jau tikrai sugis ir bus galima matyti galutinį rezultatą. Aišku, po plastikos reikėtų ir tinkamai gyventi. Pradžioje mėnesį negalimas joks fizinis krūvis, negalima sunkiai kelti, vėliau vertėtų pradėti mankštintis. Taip pat reikėtų sureguliuoti mitybą ir nepersivalgyti.

Kaip operacija pagerino gyvenimą

Operacija gali padėti labiau pasitikėti savimi, jeigu jaučiami kompleksai dėl pakitusios išvaizdos. Asmenims, kurie dirba darbą su žmonėmis, ypatingai jeigu jie yra vieši asmenys, visada geriau turėti gražią išvaizdą, kuri ir leistų labiau pasitikėti savimi. Todėl operacija tikrai gali pagerinti gyvenimą, tik reikia noro ir užsispyrimo vėliau gyventi tinkamą gyvenimo būdą.

462
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *