Pradedančiųjų vestuvių fotografų pradžiamokslis

Jeigu besirinkdami savo karjeros kelią nusprendėte, kad vestuvių fotografai dirba tai, ką norėtumėte dirbti jūs, nepavėlavote. Planuoti būti mediku reikia nuo ankstyvo amžiaus, vėliau tikslingai mokytis. O štai dirbti vestuvių fotografu galima pradėti bet kada. Mat reikia išmokti naudotis kamera, pasimokyti kompozicijos, paaštrinti savo estetinį žvilgsnį į aplinką ir pasimokyti būtent vestuvių fotografavimo meistrystės. Kaip tapti vestuvių fotografu bet kokiame amžiuje?

Išmokti naudotis technika

Fotografijos paslaugosVisų pirma, kaip minėjome, reikėtų mokytis naudotis foto technika. Verta investuoti ir pirkti bent vieną gerą veidrodinį foto aparatą, jam pritaikyti porą skirtingų foto objektyvų: teleobjektyvą ir portretinį plataus kampo. Tai leis užfiksuoti viską taip gražiai, kaip tik jūs to norite. Tačiau pradžioje reikės labai daug praktikos. Mokykitės fotografuoti viduje ir lauke, esant skirtingiems apšvietimams, objektus, esančius arti ir toli, fotografuokite žmones. Eikite į miestą viešų renginių metu ir darykite tam tikrus foto reportažus. Visa tai gali būti mokėjimas naudotis technika ir meistrystė. Tai leis jums vėliau gerai atlikti savo darbą ir pamačius puikią akimirką, ją iškart užfiksuoti kokybiškai. Kaip naudotis technika, galima tiesiog paskaityti foto aparato aprašyme, taip pat pažiūrėti video mokymų internete.

Prisiminti geriausius foto parametrus – vertingas patarimas mokantis naudotis technika. Kai kurie profesionalūs fotografai tam tikras parametrų kombinacijas moka mintinai ne prasčiau negu prekybos centro kasininkės žino vaisių ir daržovių kodus.

Skaityti apie fotografiją vertėtų ne tik iš techninės pusės. Reikėtų ir mokytis apskritai fotografijos teorijos ir filosofijos, kas yra ta fotografija. Kai pakelsite savo meninio ir fotografinio išsilavinimo kartelę aukščiau, tuomet vestuvių fotografai atrodys kaip „lengvą duoną“ valgantys, nes jiems nereikės tiek daug dirbti, kad jie galėtų gerai fiksuoti kadrus. Pakaks tik gerai nureguliuotos kameros, akimirkos budrumo, o tokio originalumo, kurio reikalauja visuomet meninė fotografija, jums neprireiks. Žiūrėti geras nuotraukas verta ir kaip pavyzdžius, ir kaip įkvėpimo šaltinius. Jų rasite ir knygose, albumuose, ir internete, ir fotografijos parodose.

Nemokamai fotografuoti vestuves

Galiausiai – vien teoriniai mokymaisi niekada nebūna naudingi. Jums taip pat reikia ir realiai pradėti tai daryti ir eiti nemokamai fotografuoti vestuves. Tą galite daryti eidami ten, kur šiaip esate pakviesti, taip pat ten, kur jus galbūt kas nors pasamdytų. Tai leis sukurti gražų portfolio albumą, kurį vėliau rodysite būsimiems užsakovams.

501
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *