Rinkitės baldus į miegamąjį – specialistų rekomendacijos

Miegamojo baldaiMūsų namų šventovė – ramybe alsuojantis miegamasis. Atsakingai rinkitės baldus į miegamąjį, kadangi jūsų sprendimas gali lemti jūsų fizinę ir dvasinę būseną. Miegamasis – erdvė, kurioje ne tik ilsimės, bet ir ateiname užsimiršti dienos rūpesčių, bendraujame su sutuoktiniu, skaitome mėgstamą knygą ar tiesiog mėgaujamės mėgstamo gėrimo puodeliu. Tam, kad miegas būtų saldus, o mūsų poilsis pailsintų ne tik kūną, bet ir mintis, turime atsakingai planuoti miegamojo interjerą.

Išmatuokite miegamąjį ir parenkite projektą

Rinkdamiesi baldus miegamajam, išmatuokite savo kambarį, kad būtumėte tikri, kokių matmenų baldai jums reikalingi. Siūlome iš anksto susidaryti preliminarų projektą ir numatyti, kur kokie baldai stovės. Priešingu atveju galite patirti fiasko – vieni baldai nederės su kitais, užims per daug vietos, trukdys judėjimui, langų atvėrimui, spintos atidarymui ir t. t. Jei nepasitikite savo jėgomis, pasikalbėkite su profesionaliais dizaineriais ar baldininkais – ilgametę patirtį turintys specialistai padės priimti optimaliausius sprendimus konkrečiu atveju.

Miegamojo baldų stilius ir kokybė

Svarbiausias miegamojo baldas – lova. Tai centrinė kambario detalė, traukianti visą dėmesį. Negailėkite investicijų, skirtų lovai ir čiužiniui – miegodami turite pailsinti savo raumenis, kad kitą dieną jaustumėtės energingi, sveiki ir žvalūs. Lovos dydis pasirenkamas įvertinus miegamojo erdvę. Jei jūsų miegamasis itin didelis, rinkitės didesnę lovą, kurią rekomenduojame statyti galvos liniją prirėmus prie sienos, viduryje kambario. Mažesniame miegamajame didelė lova atrodys tarsi svetimkūnis, be to, ji trukdys įprastam judėjimui, todėl jausitės nepatogiai. Šiuo atveju rinkitės mažesnių matmenų baldą.

Labai svarbu pagalvoti apie korpusinius miegamojo baldus. Šie privalo atitikti jiems keliamus funkcionalumo reikalavimus. Komodos ir spintelės turi būti lengvai uždaromos ir nekelti triukšmo. Neperkraukite miegamojo baldais, kadangi tokioje erdvėje negalėsite atsipalaiduoti. Visais atvejais nepamirškite pagalvoti apie stilių – stenkitės išlaikyti kryptingą ir harmoningą stiliaus liniją. Jei nežinote, kokio stiliaus baldus rinktis ir kaip juos derinti, atsidarykite baldų dizaino puslapius arba pavartykite interjero žurnalus. Naujos baldų kolekcijos kurs harmoningą ir išbaigtą miegamojo erdvę. Turėtumėte prisiminti, kad miegamasis nemėgsta eksperimentų, itin spalvingų ir ekstremalių dekoro ir formų sprendimų. Žinoma, stilius – ne vienintelis aspektas. Labai svarbu įvertinti ir kokybę, todėl rinkitės tik patikimus ir rinkoje vertinamus baldų gamintojus bei pardavėjus, kurie savo gaminiams suteikia ilgalaikes garantijas.

495
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *