Santykių pradžia – kaip jos neprarasti

Laikotarpis, kada esate su rožiniais akiniais yra labai žavus. Savotiškai. Visgi, tas periodas kai atrodo, kad antrosios pusės yra tobulos, yra ir pavojingas, kadangi būtent jo metu yra lengviausia paleisti vadeles iš rankų ir prarasti santykius. Šiame straipsnyje rasite naudingiausius patarimus, kaip teisingai įeiti į santykius bei ką daryti ir ko nedaryti, kad santykių pradžia netaptų ir jų pabaiga.

Visų pirma – pasitikėjimas

Nors santykių pradžioje pasitikėti vienas kitu yra kone sunkiausia, pasitikėjimą suteikti reikia nuo pat pradžių. Jeigu žmogui jūs nerūpite, jis arba ji ir nesistengs to pasitikėjimo išsaugoti. Jeigu yra priešingai, jūs daugiau ieškosite kompromisų, kaip būti kartu ir neskaudinti vienas kito. Iš dažniausiai pasitaikančių būna: rečiau eiti į vakarėlius vieniems, išsitrinti visas senas anketas pažinčių portaluose, nebendrauti su buvusiais partneriais ir taip toliau. Nors versti to daryti negalima, bet, jeigu antroji pusė savanoriškai arba kompromisų būdu nori sukelti jųdviejų pasitikėjimą vienas kitu – santykiai turėtų būti sėkmingi! Paprašykite, pabandykite vienas su kitu susitarti ir tada pasitikėkite.

Antra – seksualiniai dalykai

Seksas santykiuose atsiras. Anksčiau ar vėliau jis tikrai ims užimti svarbią dalį poros gyvenime. Iš tiesų tai yra geriau, kad jis nebūtų per daug skubotas, bet dar blogiau yra per daug laukti. Jaunesniame amžiuje, ypač tada, kai tos patirties dar nėra daug – „pirmas kartas“ atrodo labai ypatingas ir panelės bei vaikinai prieš jį labai jaudinasi. Tačiau kai kurie žmonės, po keliolikos metų net nebeatsimena su kuo tas pirmas kartas buvo.

Vėliau, kada santykiai vyksta tarp brandžių ir seksualiai aktyvių žmonių, nuo seksualinio gyvenimo kokybės priklauso ir pačių santykių tvirtumas.

Į seksą reikėtų žiūrėti gana rimtai. Nors negalima iškart atverti visų kortų (taip rizikuojate išgąsdinti antrąsias puses), tačiau paslapčių laikyti irgi nevertėtų. Raskite pusiausvyrą. Su laiku įsileiskite juos į savo vidinį pasaulį, jeigu jus domina erotinės prekės. Nebijokite išbandyti ir naujų dalykų, nes tai suartina. Apskritai, prekės suaugusiems gali būti geras būdas paįvairinti seksą, jeigu bijote rutinos arba norite aštresnių pojūčių.

Fantazijos.lt rasite pačių įvairiausių pikantiškų žaislų.

Būkite pozityvūs

Niekam nepatinka niurzgos. Tai – faktas. Problema ta, kad pasaulyje kasdien įvyksta daug negatyvių dalykų ir jie gali šokiruoti, erzinti ar tiesiog neleisti atsipalaiduoti. Žmonės labai vertina tuos, kurie padeda pamiršti liūdesį ir nori būti šalia tokių žmonių, kurie sukelia geras emocijas. Jeigu būsite pozityvūs, mokėsite džiaugtis gyvenimu ir mažiau skųsitės – tikrai sukursite sėkmingus santykius.

Be abejonės, kada nutinka nelaimė arba kažkas antrajai pusei nepasiseka, nebūtina stengtis viską užgožti klouniškomis linksmybėmis. Kartais reikia išklausyti ir parodyti empatiją, tačiau stengtis padėti visad įžvelgti pozityvą bei nenuleisti rankų. Šalia esantis ir taip besielgiantis žmogus – dovana bei lobis, todėl santykiai tikrai sėkmingai rutuliosis toliau, jeigu mokėsite būti pozityvūs.

Per daug nepavyduliaukite

Kaip ir pirmame punkte, kur rašoma apie pasitikėjimą, taip ir čia – labai didelį dėmesį skirkite savitarpio supratimui ir kompromisams. Jeigu nuolat kaišiosite vienas kitam pagalius į ratus, pavyduliausite dėl menkiausių dalykėlių bei kelsite scenas – antroji pusė nuo to pavargs ir santykiai sugrius. Reikia rasti balansą ir harmoniją tarp pagarbos bei sveiko pavydo. Santykiuose jūs esate tik viena pusė, yra ir kita – lygiai tokio pat dydžio ir svarbos puselė, kuri irgi nori jaustis gerai.

Jeigu pavydite – viskas gerai, reiškia jums rūpi ir jūs nerimaujate. Na, o šie du jausmai yra neatsiejami nuo meilės bei šeimos, todėl tai yra tikrai geras ženklas. Tačiau, jeigu nerimas ir rūpestis perauga į savavališką norą kontroliuoti ir ribų nepaisymą, nieko gero iš to nesigaus.

Padėkite vienas kitam siekti tikslų

Dažnai santykių pradžioje yra sunku suvokti, kad ilgainiui svarbūs ne tik meilės, bet ir asmeniniai reikalai. Vyras turėtų pastūmėti moterį siekti jai rūpinčių tikslų ir atvirkščiai. Jeigu jūsų gyvenime mylimas žmogus prisidės ir prie asmeninių tikslų (pa)siekimo, didelė tikimybė, kad jūs prie jo prisirišite. Taip, tam reikės tam tikro pasiaukojimo, dar daugiau kompromisų ir be galo daug meilės. Tačiau ar ne tai ir yra tikroji santykių esmė?

Už santykių pradžią nėra geresnio laiko tai daryti!

Kurkite progas ir prisiminimus

Poros, kurios kartu jau ilgai, visada pamini savo vestuvių metines. Santykių pradžioje metinių švęsti dar nelabai įmanoma, bet jūs jau galite pradėti kurti progas ir prisiminimus. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad būdami kartu, ne tik „šiaip sau“, o prasmingai leidžiate laiką. Ėjimas į renginius, kelionės bei mažesnės išvykos, savanoriavimas arba veikla, kada abu dalinatės emocijomis ir potyriais – verti labai daug. Išnaudoję šį privalumą, lengviau sukursite tvirtus ir sėkmingus santykius!

562
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *