Apie šviestuvus ir jų pasirinkimą šiandieninėje rinkoje

Nė vienas nedrįs ginčytis, kad namų jaukumą sukuria gražūs baldai, sienų spalva, gražiai suderintas interjeras. Tačiau labai daug lemia ir apšvietimas: kai riekia – pritemdytas, o prireikus – ryškus ir skaistus. Šiandien prekybos centruose šviestuvų pasirinkimas itin gausus, tačiau kaip išsirinkti namams labiausiai tinkantį šviestuvą? Galite pasikliauti savo skoniu ir stiliaus pojūčiu, tačiau tai įmanoma ne visada, nes tarp šviestuvų gausos galima tiesiog pasiklysti. Negalima teigti, kad geriausi šviestuvai – tik tvirtinami prie lubų, sienos ar pastatomi. Paprastai kambaryje net nepakanka vieno šviestuvo, tad galima suderini net kelis. Pasirinkti vieną pakabinamą ir vieną ar du pastatomus arba du pakabinamus ir vieną sukamą į sieną šviestuvą. Pastatomi šviestuvai labai tinka miegamuosiuose kambariuose, darbo kabinetuose, tuo tarpu lubiniai šviestuvai – svetainės kambariuose.

Šiuolaikiniai šviestuvais prekiaujantys salonai

šviestuvaiJaukų apšvietimą namuose sukurti padeda parduotuvės, prekiaujančios šviestuvais arba specialūs salonai ir jų darbuotojai. Nors atskiros srities, tokios, kaip šviestuvų dizainas ir nėra, tačiau tai yra viena iš interjero dizaino sričių ir parinkti tinkamą apšvietimą taip pat yra ganėtinai sudėtinga. Apšvietimas namuose yra labai svarbus, nes, esant pakankamai ryškiai šviesai, nevarginamos akys, geriau jaučiamasi. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad nepakankamas apšvietimas, blausūs šviestuvai neigiamai veikia žmogaus sveikatą, nervų sistemą.

Taigi kuo išskirtinės šviestuvais prekiaujančios parduotuvės? Vienų tikslas – tiesiog parduoti prekes ir uždirbti pinigų. Kitos parduotuvės tuo tarpu lankosi apšvietimo sistemų mugėse, parodose, kuriose pateikiama daug naujienų, vėliau pritaikomų parenkant namų apšvietimo sistemas. Bendradarbiaujama su Europos šalių – Austrijos, Italijos, Ispanijos bei Vokietijos – šviestuvų gamintojais. Europoje pagaminti šviestuvai, kitaip nei kiniški, pasižymi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Šviestuvais prekiaujančių įmonių darbuotojai turi nuolat domėtis naujovėmis, dalyvauti renginiuose – tai taip sugebama įgyvendinti net ir pačių reikliausių klientų poreikius.

Biuro, namų erdvių ir pramoninių patalpų apšvietimo įrengimas

Biuras – tai patalpa, kurioje apšvietimas turi būti itin aukštos kokybės, kadangi žmonės daug skaito, dirba su kompiuteriu, o prastas apšvietimas dirgina akis. Taigi biure svarbu, kad šviestuvai būtų ne gražūs, bet kokybiški ir gerai atliktų savo funkciją. Namuose labai svarbu, kad šviestuvas patenkintų toje patalpoje esančių žmonių poreikius. Ryškiausia šviesa reikalingiausia darbo, vaikų kambariuose. Svetainėje labai tinka lubiniai šviestuvai, na o miegamajame, ypač jeigu jame prieš miegą nėra skaitoma, sumontuoti ryškių šviestuvų tiesiog nėra reikalo.

144
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>