Elektroninės technikos prietaisų remontas

Nusipirkę mobilųjį telefoną, ypač jei pasirenkame gerą modelį, juo ilgai naudojamės ir džiaugiamės. Tačiau technika, norime to ar nenorime, anksčiau ar vėliau sugenda, taigi tenka priimti sprendimą, kaip elgtis toliau. Viena galima išeitis – tai telefonų remontas. Telefonų remonto įkainiai svyruoja nuo 10 iki 50 litų, priklausomai nuo gedimo sudėtingumo. Taigi, prieš telefoną remontuojant, reikėtų nuspręsti, ar tai mums apsimokės: reikia atsižvelgti į telefono modelį bei vertę. Kuo brangesnis ir naujesnis telefonas, tuo labiau pasiteisins ir telefonų remontas. Seno modelio mobiliuosius kur kas paprasčiau pakeisti naujais.

Kompiuterių remontas ir visi su tuo susiję niuansai

telefonų-remontasNusipirkę kompiuterį, daugelis žmonių svarsto, kas gi galėtų jį tinkamai paruošti darbui. Suinstaliuoti programas gali pažįstami asmenys, tačiau pagalbos kreiptis galima ir į tuo užsiimančius pavienius specialistus ar įmones. Paprastai tokios įmonės teikia kelių rūšių paslaugas, pradedant kompiuterių paruošimu, taisymu, baigiant nebenaudojamų kompiuterių remontu bei garantine priežiūra. Šiame straipsnyje Jus supažindinsime su įvairiomis paslaugomis bei jų įkainiais.

Norint, kad kompiuteryje būtų įdiegta naujų programų, reikės sumokėti mokestį, svyruojantį nuo 20 iki 50 litų. Programoms priskiriamos ir įvairios antivirusinės programos, padedančios kovoti su pavojingais kompiuteriui virusais. Tačiau jų diegimas – kiek brangesnis, siekiantis nuo 40 iki 70 litų ir daugiau.

Kaip elgtis, kai kompiuteris sugenda nepataisomai?

Dažnai atsitinka taip, kad kompiuteris staiga sugenda, o jo taisymas kainuoja per kelis šimtus litų, taigi kompiuterio savininkas nusprendžia, užuot taisęs seną kompiuterį, verčiau įsigyti naują. Pulti į paniką ir sielotis, kad senajame kompiuteryje liks visa vertinga informacija, neverta, nes duomenis iš vieno kompiuterio ar disko į kitą kainuoja santykinai nebrangiai, vos nuo 20 litų. Maksimali suma itin sudėtingais atvejais – 60 litų ar daugiau, priklausomai nuo tokias paslaugas teikiančios įmonės.

Nešiojamojo kompiuterio priežiūra

Kaip ir stacionarūs, taip ir nešiojamieji kompiuteriai reikalauja specialios priežiūros: juos reikia valyti, prižiūrėti, iš vidinių įrenginių pašalinti dulkes, apnašas ir taip toliau. Tam tikrose įmonėse gedimo diagnostika atliekama nemokamai, ypač jei kompiuteris remontuojamas ten pat.

Tačiau kaip elgtis, jei iškrito klaviatūros mygtukas ar įskilo ekranas? Čia vėlgi padės tik kompiuterių remontas: ekrano keitimas gali kainuoti nuo 200 litų, o nešiojamojo kompiuterio klaviatūros mygtukas bus pakeistas vos už 10 litų sumą. Galima tiesiog pasikonsultuoti – taip įsitikinama, kad paslauga verta savo kainos ir kompiuterio remontavimas apsimokės.

209
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *