Vėdinimas ir oro kondicionieriai

Ketinate statytis namą ir jau viską suplanavote? Pasitikrinkite, ar tikrai nieko nepamiršote. Kadangi šiandieninis būstas tapo nebeįsivaizduojamu be sandarių plastikinių langų, ko gero vertėtų apsvarstyti galimybę įsirengti oro kondicionavimo sistemą. Tačiau daugelis, priėmę šį sprendimą, pamiršta labai svarbų dalyką- kondicionierius neįneša į namus šviežio oro, o tik išjudina, apvalo ir vėl išleidžia tą patį. Įsirengiant kondicionierių, svarbu pasirūpinti ir tuo, kaip vyks vėdinimas įsirengiant specialią sistemą.

vėdinimasBe abejonės, daugelis su tuo gali neskubėti sutikti. Juk atverti langą, atrodo, žymiai paprasčiau. Tačiau pro jį patekęs oras neišvalomas ir neišfiltruojamas, ko pasekoje Jūsų kambaryje nuolat skraidys įvairūs vabzdžiai, kaupsis daugiau dulkių (ypač, jei namas stovės arti gatvės), pateks įvairūs alergenai. Taip pat galėsite pamiršti apie tylą ir privatumą, kadangi neliks jokios garso izoliacijos. Įsirengus vėdinimo sistemą, ja parenkamas reikiamas oro kiekis, kuris tiekiamas nepriklausomai nuo lauko oro temperatūros svyravimų, visą procesą ir aktyvumą galima rinktis pagal savo asmeninius poreikius, o namus pasiekiantis oras gali būti tiek sušildomas, tiek atvėsinamas. Vėdinimo sistema taip pat puikiai valo orą, kuriuo kvėpuosite ir palaiko idealų mikroklimatą gerai savijautai užtikrinti.

Žmonės, daug laiko praleidžantys patalpose, kuriose veikia oro kondicionieriai, bet per mažai vėdinama, nuolat jaučiasi liguistai: skauda galvą, kankina alergija ir nemiga, prasta nuotaika ir mažas darbingumas, stipriai reiškiasi odos, akių, nosies, gerklės gleivinių sudirginimas. Toks reiškinys vadinamas „nesveiko pastato sindromu“. Iš pradžių šie negalavimai pastebimi tik esant nesveikoje aplinkoje, tačiau ilgainiui tampa įprasti net ir išėjus iš patalpos į gryną orą. Taigi, rodos, nekalti dalykai, su laiku gali ir rimtai atsiliepti Jūsų sveikatai. Kai žmogaus organizmui pradeda stigti deguonies, ima ne tik silpnumas, bet atsiranda ir kraujo apytakos bėdos, prastas virškinimas, padidėja skrandžio rūgštingumas, sumažėja atsparumas peršalimams, gripui bei infekcijoms, kvėpavimo takų problemos, augliai bei intoksikacija, įvairios infekcijos, širdies ir nervų sistemos susirgimai.

Sveikata- vienas didžiausių žmogaus turtų. Norint ją išsaugoti, pradėti, visų pirma, reiktų nuo jos nebegadinimo. Be maisto galima išgyventi tikrai ilgą laiką, o be deguonies tai neįmanoma. Pasirūpinkite, kad Jūsų namai taptų Jūsų ir artimųjų tvirtove, o ne ligų ir blogos nuotaikos šaltiniu. Įmonė „VĖDINIMO MEISTRAI“ padarys viską ko trūksta, kad patalpos, kuriose gyvensite, būtų saugios. Mūsų specialistai padės išsirinkti ir įsirengti geriausiai Jums tinkančią oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemą. Jei norite sužinoti plačiau apie mus, daugiau informacijos rasite internete, adresu: www.vedinimomeistrai.lt.

148
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>