Vizitinės kortelės ir fotoknygos sėkmingam Jūsų verslui

Nė vienas verslas yra neįsivaizduojamas be tam tikrų komponentų: vadovo, logotipo, pajamų, adreso, vizitinių kortelių ir panašiai. Būtent apie vizitines korteles plačiau ir pakalbėsime. Juk vizitinė kortelė – tai pasikeitimo kontaktais forma, joje nurodomi visi svarbiausi duomenys apie asmenį, jo užsiėmimą ar verslo šaką. Vizitinė kortelė – tai privataus asmens arba įmonė atstovo veidas, apie žmonų ir patį verslą pasakantis gana daug informacijos. Iki šiol vizitines korteles priimtina matyti kaip vieną iš lengviausiai apčiuopiamų ir geriausiai matomų marketingo priemonių.

Kaip turi atrodyti gera vizitinė kortelė?

vizitinės-kortelėsGera vizirinė kortelė – tokia, kurią, kartą paėmęs į rankas, žmogus prisimena ir vėliau. Priemonių, kaip tą kortelę ilgiau išlaikyti atmintyje, yra įvairių. Prastos vizitinės kortelės kartais keliauja į stalčius ar net į šiukšlių dėžes. Taip atsitinka dėl to, kad žmogui informacija neaktuali arba vizitinė kortelė tiesiog pasirodė negraži, netinkama ar atmestinai pagaminta. Taigi kaip pagaminti tinkamą ir gražią bei stilingą vizitinę kortelę?

  1. Parinkite spalvas, kurios geriausiai asocijuojasi su Jūsų verslu arba tokias, kokios sudaro Jūsų įmonės logotipą. Jei yra galimybė, rinkitės ryškias ir neįprastas vizitinių kortelių gamyboje spalvas, pavyzdžiui, geltoną, raudoną, tamsiai mėlyną, juodą ir kt.
  2. Daug dėmesio skirkite vizitinės kortelės maketui. Jis netusi būti „sumestas“ bet kaip. Geriau pasisamdykite profesionalų maketuotoją. Paslauga nebus brangi, o laimėsite tikrai daug.
  3. Nors vizitinėje kortelėje teksto yra itin nedaug, atidžiai peržiūrėkite, kad ir čia nebūtų rašybos, skyrybos, stiliaus klaidų, kitaip visas korteles gali tekti perspausdinti. Visas Jūsų triūsas ir pinigai nueis „šuniui ant uodegos“.
  4. Parinkite bent vieną tinkamą paveikslėlį/logotipą, atspindintį Jūsų verslo specifiką: su paveikslėliais kortelė atrodys žaismingesnė, be to, vaizdai kartais suteikia daugiau informacijos negu parašyti žodžiai.
  5. Popierinės, plastikinės, o gal medinės? Jei yra galimybių ir įmonės finansai leidžia, galite gaminti ne tik popierines, bet ir plastikines ar net medines vizitines korteles.

Gaminame fotoknygas

Verslui gali pasitarnauti ir fotoknygos. Fotoknyga labai tinkama fotografui, kuris savo klientams rodo savo darbų pavyzdžius. Tokiame darbų portfolio galima sudėtin visą savo išmonę: parinkti spalvotą foną, dailius viršelius, skirtingai kiekviename puslapyje išdėlioti nuotraukas, sudėti efektus ir taip toliau. Fotoknyga gali tikti ir kirpėjoms, manikiūrininkėms, makiažo specialistėms, pateikiančioms savo darbų pavyzdžius, baldų gamintojams, kitoms verslo rūšims. Kitaip tariant, fotoknygos panaudojimo galimybės yra neribotos.

132
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>