vaikiški dviračiai

Vaikų šventės

Vaikai suteikia tiek daug gražių ir laimingų akimirkų. Dėl jų stengiamės ir aukojamės. Ypatingai daug dėmesio jiems reikia skirti organizuojant gimtadienio šventes. Žinoma, kad mažiausieji laukia dovanų. Viena iš trokštamiausių – vaikiški dviračiai. Juk taip smagu, kai jie išmoksta važiuoti ir galima visai šeimai leistis į pasivažinėjimus.

vaikiški dviračiaiVaikiškai šventei reikia nedaug – linksmybių ir saldumynų. Jeigu dažniausiai tėveliai žino ką dovanoti, tai sunkiau išsprendžiamas klausimas dėl šventės organizavimo. Idėjų kuo užimti vaikus yra labai daug. Visų pirma būtina atsižvelgti į vaikų amžių bei pomėgius. Kuo vaikai vyresni, tuo įdomesnių pramogų jiems norisi. Taip pat svarbu lytis, nes mergaitėms gal užteks smagaus vaidinimo ar persirengimo įvairiais pasakų personažais, o štai berniukams reikės dažasvydžio ar apsilankymo atrakcionų parke. Galite suorganizuoti ekskursiją ir po jos surengti šventę. Verta atminti, kad vaikai greitai pavargsta. Tad kuo mažesni, tuo trumpesnė šventė turi būti. Nebent tai pižamų vakarėlis, kuomet nereiks nerimauti, kad dalis vaikų greitai pavargo ir užsnūdo.

Pramogos labai svarbu, bet ne mažiau dėmesio reikia skirti ir vaišėms. Vaikams nereikia ruošti ypatingų kepsnių su padažais ar gaminti įmantrias gurmaniškas salotas. Puikiai tiks nedideli užkandžiai, pavyzdžiui, vieno kąsnio pyragėliai su įvairiais įdarais ar sumuštinukai. O gal norite nustebinti paprastumu? Pica – vienas iš mėgstamiausių vaikų valgių. Užsakykite šviežias picas ir mažieji bus labai maloniai nustebinti. Retai, kuris vaikas nemėgsta saldumynų, todėl pasirūpinkite jais. Kuo daugiau, tuo geriau. Rinkitės mažus pyragėlius su įdarais, saldainius ir sausainius. Tortas gali būti pagamintas pagal specialių užsakymą ir papuoštas gražiais vaikiškais paveikslėliais. Nepamirškite žvakučių! Koks vaikų gimtadienis be torto su reikiamu skaičiumi žvakučių?

Vaikų dovanos – dar vienas galvosūkis ne tik tėvams, bet ir svečiams. Prie brangių dovanų priskiriami dviračiai, mobilieji telefonai ar kompiuteriai. Tačiau mažiesiems užtenka ir paprastų dovanų. Juk vaikams svarbiausia – dėmesys. Atsižvelgdami į amžių nupirkite žaislų, žaidimų ar kuponus apsipirkti žaislų parduotuvėse ar knygynuose. Šiais laikais vaikai tikrai žino, ko nori, todėl jiems labai patiks patiems išsirinkti sau dovaną. Nors daugelis mano, kad paprasčiausias būdas padovanoti pinigus, tačiau mažiems vaikams reikia ne jų. Jau tuomet geriau pasinaudoti prieš tai aprašytais patarimais.

Dažniausiai vaikiški dviračiai tampa pačia brangiausia dovana. Juk pirmieji važiavimai įsimena visam gyvenimui. Vaikiškai šventei pasiruošti reikia kuo anksčiau. Tai padarius galima ramiai laukti ypatingosios dienos, kuri praeis šauniai.