Kelionės tikslas: Trakai

Per vestuves su auto nuoma nusprendėme aplankyti Trakus. Tai puiki vieta visiems, kurie nori susituokti ir pamatyti kažką naujo, kurie nori gražių nuotraukų su puikiais vaizdais.

Auto nuoma

NeoRentTiesa, prieš tai turėjome šiek tiek keblumų su auto nuoma. Kadangi ilgą laiką mes net neįtarėme, kad tuoksimės. Tiesiog taip nutiko, kad norėjosi kažkokių gražių vestuvių, ir staiga supratome, kad galime susituokti dar ir šį rugpjūtį, kad gal ir nebūtina ten planuoti pusmetis prieš tai. Taigi, mes sutarėme susituokti ir iš tiesų iki vestuvių datos dar buvo likę vos tik trys savaitės. Tai labai greitai viską suplanavome. Daug negavome dalykų, kurių būtų likę, jeigu būtume puse metų anksčiau planavę. Taigi, ir auto nuoma jau buvo tokia, kokia liko. Bet iš tikro likau patenkinta. Mums nuskilo, nes kaip tk viena pora atšaukė savo vestuves (planavo jas ilgiau negu pusmetį, per tą laiką išsiskyrė), todėl liko labai gera automobilių kompanija, ir mes iškart juos pačiupome. Tai buvo gražūs balti senoviniai automobiliai. Čia, kaip sakoma, yra toks dalykas, kad tiesiog su ta auto nuoma jau laimės reikalas. Jeigu spėjai gauti geras mašinas, tai labai gerai, jeigu jau nespėjai – tavo bėdos. Na, bet mums visai pavyko, ir likome visai patenkinti.

Trakai

Taigi, į Trakus ir išvykome su išnuomota auto nuoma. Buvo smagu, kad tiek daug žmonių ten sutikome pažįstamų, kurie tiesiog šiaip sau atostogavo ir leido laiką. Juk mes visai neplanavome, kad taip akimirksniu viskas nutiks, ir štai vieną akimirką būsime čia, o kitą jau Trakuose tuoksimės, darysimės nuotraukas ant to nuostabaus ežero kranto, dainuosime dainas, kimšime šampaną ir panašiai. Taigi, tikrai smagu, kad pavyko tokia šventė. Geriausi draugai ir giminės visi galėjo atvykti – kam tai kirtosi su planais, greitai juos susikeitė. Ne tokie artimi žmonės mums rūpėjo mažiau, todėl iš esmės ir gal geriau, kad jie atkrito, nes tarkime, jau buvo kažką kito susiplanavę, ir jiems, galima sakyti, reikėjo daryti kompromisus visokius. Tai jie nusprendė tiesiog niekur nevykti ir pabūti ten, kur buvome. Štai kaip smagiai mums pavyko praleisti laiką Trakuose ir galiausiai mūsų vestuvės man asmeniškai liko pačiu gražiausiu prisiminimu iš visos vasaros. Gerai, kad tą dieną ir oras mus lepino, nes priešingu atveju būtų buvę liūdniau.

443
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *