Kiek trunka internetinės parduotuvės kūrimas?

Pradėjus naują veiklą, norisi, kad visi procesai vyktų kuo greičiau. Deja, dažnai ne viskas yra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmojo žvilgsnio. Viena tokių sričių yra internetinės parduotuvės kūrimas. Nors šiandien daugelis įmonių neįsivaizduoja savo veiklos be prekybos internetu, parduotuvės kūrimas gali pareikalauti daugybės laiko. Aptarkime, kokius sprendimus rinktis, kad prekybą internetu galėtumėte pradėti greičiau.

internetinės parduotuvės kūrimas nuo nulio

Kaip juokauja programuotojai, nėra to, ko nebūtų galima užrašyti kodu. Deja, viskas turi savo kainą ir reikalauja laiko. Dėl šios priežasties internetinės parduotuvės kūrimas nuo nulio yra ne itin patogus sprendimas, ypač verslo pradžioje, kai svarbu kuo greičiau generuoti pajamas.

Kai elektroninė parduotuvė kuriama be jokio šablono, reikia ne tik nupiešti jos dizainą, apgalvoti struktūrą, bet ir pasirūpinti turinio valdymo sistema, mokėjimų, siuntų ir kitomis integracijomis, o tai išties didelis darbas. Be to, sukurtą parduotuvę reikia testuoti, o tai taip pat sudaro laiko sąnaudas. Dėl to toks sprendimas kainuoja brangiai ir gali pareikalauti ne vieno mėnesio.

Šabloninės internetinės parduotuvės kūrimas

Tai kiek paprastesnis sprendimas, nes kuriant tokias parduotuves keičiamas tik jų vaizdas – panaudojant šablonus yra sukuriamas naujas dizainas, atliekamos tam tikros adaptacijos, tačiau iš esmės naudojama ta pati sistema. Rinkoje siūlomos kelios tokios sistemos, tačiau internetinės parduotuvės kūrimas jas naudojant nors ir yra daug paprastesnis, visgi reikalauja programavimo žinių.

Laiko atžvilgiu tai daug geresnis sprendimas, nes profesionalus programuotojas tokia parduotuvę gali sukurti per savaitę. Žinoma, viskas priklauso nuo turimos vizijos, pakeitimų ir adaptacijų skaičiaus bei kt. Be to, reikia pasirūpinti ne tik pačia parduotuve, bet ir SEO dalimi, kad pateikta informacija būtų lengvai randama interneto vartotojams.

internetinės parduotuvės nuoma

Tiek laiko atžvilgiu, tiek paprastumu internetinės parduotuvės nuoma yra vienas geriausių sprendimų. Tokią parduotuvę sukurti galima greitai ir paprastai: tereikia pasirinkti norimą dizainą, tinkamus nustatymus ir sukelti prekes. Žinoma, internetinės parduotuvės kūrimas šiuo būdu turi ribotas galimybes, tačiau pasirinkimų gana daug. Antra vertus, tai labai ekonomiškas sprendimas, nes visą darbą galėsite nesunkiai atlikti ir patys, tad nereikės samdyti programuotojo, SEO ir kitų specialistų.

Kiek laiko prireiks sukurti parduotuvę ją nuomojant, priklauso nuo turimos informacijos ir prekių skaičiaus. Tiesa, kartais galimas ir automatinis prekių informacijos perkėlimas, jei anksčiau jau turėjote parduotuvę kitoje platformoje. Skaičiuojama, kad pasinaudojus internetinės parduotuvės nuoma, paprastą internetinę parduotuvę galima „atidaryti“ jau tą pačią dieną. Taigi, tai tikrai greičiausias ir paprasčiausias sprendimas rinkoje, puikiai tinkantis verslo pradžiai!

737
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *