Kaip padėti įsibėgėti smulkiajam verslui

Sėkmingas verslas – tai žinių, įgūdžių ir darbo rezultatas. Vis tik net ir turint reikiamas žinias, kruopščiai dirbant gali nepavykti „įsukti“ verslo dėl didelės konkurencijos, lėšų stygiaus, ekonominės situacijos šalyje.

Konkurencija

Kaip galima įveikti konkurenciją? Pasiūlyti itin aukštos kokybės ir išskirtinį produktą. Reikia nepamiršti, kad unikalus produktas turi spręsti tam tikrą problemą, užpildyti trūkstamą nišą. Pavyzdžiui, tikriausiai esate buvę ne vienoje picerijoje, tačiau vienoje – picos yra sausos, akivaizdžiai pagailėta kumpio ir sūrio, kraštai apdegę. O štai itališkoje picerijoje pica minkšta, su gausiais ingredientais, itališki produktai aukščiausios kokybės, žmonių visada pilna. Itališka picerija – puikus sėkmingo verslo pavyzdys, užpildęs trūkstamą nišą Lietuvos picerijų rinkoje.

Be abejo, sukurti išskirtinį produktą reikia lėšų kokybiškai įrangai, technologijoms, reklamai. Jeigu matote, kad jūsų produktas ar paslauga tikrai turi savo pirkėją verslo paskola būtų vienas iš sprendimų veiklai plėsti. Sudarykite verslo planą, numatykite, kiek pinigų jums reikia, kaip bus panaudotos paskolos lėšos.

Kada verslo paskola neduoda naudos?

Kiekviename finansiniame įsipareigojime yra rizikos. Iki galo neištyrę rinkos ir už skolintus pinigus įsigiję naujausią įrangą, vėliau pamatote, kad neturite pirkėjo. Pinigai išmesti tarsi į balą, įrangą parduoti už tą pačią kainą jau nebepavyks, verslo paskolą teks atiduoti iš asmeninių lėšų. Taigi, prieš įsipareigojant finansiškai, reikėtų išsibandyti produktą, pasiūlyti jį mažesniais kiekiais. Verta konsultuotis su verslo konsultantais, kurie jau turi patirtį. Gali padėti ir interneto naudotojų analizė. Žmonės ieško produktų internete, o atlikus raktinių žodžių tyrimą, tampa aišku kiek kartų per mėnesį yra ieškoma jūsų prekė ar paslauga.

Kada verta daugiau investuoti į verslą?

Jeigu matote, kad prekė yra paklausi, toliau verta investuoti į geresnę įrangą, reklamą ir taip vystyti savo veiklą. Verslo paskola iš alternatyvių skolinimosi šaltinių bus puiki priemonė padidinti apyvartines lėšas. Prieš skolinantis gerai susipažinkite su finansavimo įmonės siūlomomis sąlygomis tiek sėkmės, tiek nesėkmės atveju.

„Noviti Finance“ suteiks verslo paskolą geromis sąlygomis, nesėkmės atveju leis išsimokėti paskolą per 3 metus, nemokant palūkanų ir delspinigių.

580
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *