Viskas apie keratino plaukų tiesinimą – kas tai yra, kaip tai veikia ir ar jums to reikia

PlaukaiKeratininis plaukų tiesinimas naudojant karštį ir natūralų keratiną išlygina ir užfiksuoja baltymų turtingą sluoksnį, todėl plaukai atrodo glotnūs, sveiki ir sudrėkinti. Tai puikus būdas atsikratyti garbanotų, nekontroliuojamų plaukų, jei norite kasdien atrodyti dailiai ir profesionaliai. Nesvarbu, ar dirbate srityje, kurioje jus vertina pagal išvaizdą, ar tiesiog norite sustiprinti pasitikėjimą savimi vakare su draugais, ši priemonė gali būti tai, ko jums reikia. Jei jums tai atrodo naudinga, skaitykite toliau, kad sužinotumėte visą informaciją apie šią procedūrą ir sužinotumėte, ar ji jums tinka. Plauku tiesinimas keratinu ir kita produkcija.

Kas yra keratino plaukų tiesinimas?

Keratino plaukų tiesinimas – tai cheminis plaukų tiesinimas, kurio metu naudojant karštį ir natūralų keratiną išlyginamas ir užfiksuojamas baltymų turtingas plaukų sluoksnis, todėl plaukai atrodo glotnūs, sveiki ir sudrėkinti. Galite apsilankyti pas stilistą ir atlikti šią procedūrą arba ją atlikti namuose. Tai palyginti nauja procedūra, kuri pastaraisiais metais labai išpopuliarėjo, nes yra labai veiksminga ir paprasta naudoti. Keratinas yra natūralus baltymas, kurio yra plaukuose, odoje ir naguose. Būtent dėl jo plaukai tampa glotnūs ir stiprūs. Tiesindami plaukus tradiciniais būdais, pavyzdžiui, garbanodami, džiovindami ar naudodami lygintuvą, suardote plauko jungtis ir keratinas išnyksta. Keratino procedūros metu cheminės reakcijos būdu atkuriamas keratinas plaukuose, todėl jie tampa glotnūs ir stiprūs.

Kaip veikia plaukų tiesinimas keratinu?

Prieš pradedant procedūrą, stilistas turės išplauti jūsų plaukus, kad įsitikintų, jog juose nėra jokių plaukų formavimo priemonių. Tai svarbu, nes prieš keratino procedūrą plaukai turi būti švarūs ir glotnūs. Po šampūno ir kondicionieriaus procedūros stilistas plaukus pateps tirpalu. Tirpalą sudaro natūrali sudedamoji dalis, vadinama keratino aminorūgštimis, ir vanduo. Šis tirpalas užtepamas ant plaukų ir paliekamas maždaug 25 minutėms. Po laukimo stilistas plaukus kaitins specialiu lygintuvu, kurio temperatūra yra labai žema. Lygintuvas užtikrina švelnią šilumą, kuri užfiksuoja keratino procedūrą plaukuose ir jų nepažeidžia. Kai lygintuvas atliks savo darbą ir keratino priemonė bus pritaikyta plaukams, stilistas išdžiovins plaukus ir užbaigs procedūrą išlyginamuoju serumu. Serumas naudojamas tam, kad būtų užtvirtinta procedūra ir jūsų plaukai būtų blizgūs ir glotnūs.

Keratino plaukų tiesinimo privalumai

– Puikiai tinka žmonėms, kurių plaukai garbanoti arba garbanoti. Jei jūsų plaukai garbanoti, gali būti sunku juos patraukliai suformuoti. Gali būti, kad sunkiai rasite šukuoseną, kuri tiktų jūsų garbanotiems plaukams, arba galbūt neturėsite laiko kasdien juos šukuoti. Jei kovojate su garbanotais plaukais, keratino procedūra yra greitas ir paprastas sprendimas, galintis suteikti jums trokštamus glotnius ir lygius plaukus.

743
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *