laisvos sukneles

Suknelės ir sijonai – vienos didžiausių moterų privilegijų

Turbūt kiekviena moteris sutiks, kad suknelės ir sijonai bene labiausiai puošia mergaites, merginas ir moteris, Ir ne tik šiltuoju metų laiku: parduotuvėse siūlomas tikrai platus suknelių ir sijonų asortimentas,  tinkamas ne tik vasarai, bet ir kitiems sezonams.

suknelėsSuknelės  ir sijonai tinka kiekvienam figūros tipui, tereikia išsirinkti tinkamiausią drabužio sukirpimo ir pasiuvimo tipą. Suknelė ar sijonas gali ne tik pabrėžti privalumus, bet ir užmaskuoti trūkumus:

Jei turite obuolio tipo figūrą (gana platus liemuo, vidutinio dydžio krūtinė ir gana lieknos kojos) – patartina rinktis sukneles, kurių viršus puoštas raukiniais – taip nukreipiamas dėmesys nuo liemens, ir jis atrodo ne toks platus. Puikiai tiks lengvai krintančios suknelės kiek gilesne iškirpte. Sijoną patartina rinktis gana laisvą ir lengvai krintantį. Labiausiai tinka trumpi ar vidutinio ilgio sijonai.

Jei turite smėlio laikrodžio tipo figūrą ( gana platūs klubai, lieknas liemuo ir vidutinio dydžio arba didelė krūtinė), galite per daug nesirūpinti, kokio tipo suknelę ir sijonus rinktis, nes jums tiks praktiškai viskas. Pabrėžkite savo privalumus: rinkitės sijonus paaukštintu liemeniu bei  įliemenuotas sukneles. Taip pat galite išryškinti krūtinę ir rinktis gilesnes iškirptes.

Skaityti straipsnį “Suknelės ir sijonai – vienos didžiausių moterų privilegijų” »