Suknelės ir sijonai – vienos didžiausių moterų privilegijų

Turbūt kiekviena moteris sutiks, kad suknelės ir sijonai bene labiausiai puošia mergaites, merginas ir moteris, Ir ne tik šiltuoju metų laiku: parduotuvėse siūlomas tikrai platus suknelių ir sijonų asortimentas,  tinkamas ne tik vasarai, bet ir kitiems sezonams.

suknelėsSuknelės  ir sijonai tinka kiekvienam figūros tipui, tereikia išsirinkti tinkamiausią drabužio sukirpimo ir pasiuvimo tipą. Suknelė ar sijonas gali ne tik pabrėžti privalumus, bet ir užmaskuoti trūkumus:

Jei turite obuolio tipo figūrą (gana platus liemuo, vidutinio dydžio krūtinė ir gana lieknos kojos) – patartina rinktis sukneles, kurių viršus puoštas raukiniais – taip nukreipiamas dėmesys nuo liemens, ir jis atrodo ne toks platus. Puikiai tiks lengvai krintančios suknelės kiek gilesne iškirpte. Sijoną patartina rinktis gana laisvą ir lengvai krintantį. Labiausiai tinka trumpi ar vidutinio ilgio sijonai.

Jei turite smėlio laikrodžio tipo figūrą ( gana platūs klubai, lieknas liemuo ir vidutinio dydžio arba didelė krūtinė), galite per daug nesirūpinti, kokio tipo suknelę ir sijonus rinktis, nes jums tiks praktiškai viskas. Pabrėžkite savo privalumus: rinkitės sijonus paaukštintu liemeniu bei  įliemenuotas sukneles. Taip pat galite išryškinti krūtinę ir rinktis gilesnes iškirptes.

Jei Jūsų figūra kriaušės tipo (siauroki pečiai, platūs ir apvalūs klubai), jums reikėtų pasirūpinti, kad figūra atrodytų proporcingai. Taigi, labiausiai tiks tokios suknelės, kurių viršus puoštas raukiniais, taip pat galite rinktis sukneles pūstomis rankovėmis – pečiai atrodys platesni, o figūra – proporcinga. Patartina vengti laisvų, "beformių" suknelių. Galite rinktis sukneles ir sijonus, platėjančius nuo liemens. Taip pat tinka įliemenuotos suknelės ir sijonai paaukštintu liemeniu.

Jei jūsų didelė krūtinė, venkite ovalo formos iškirptės ir suknelių su petnešėlėmis.

Jei krūtinė maža, rinkitės sukneles, kurių viršus dekoruotas gausiais raukiniais ir įdomiomis detalėmis. Klysta tos moterys, kurios mano, kad joms netinka atviros suknelės – jos kaip tik sudaro įspūdį, kad krūtinė yra didesnė nei yra iš tiesų.

Jei jūsų platūs pečiai, reikėtų vengti "U" formos iškirpčių – jos vizualiai dar labiau paplatina pečius. Puikiai tiks suknelės plačiomis petnešomis.

Jei negalite pasigirti plokščiu pilvuku, nesirinkite aptemptų suknelių. Puikiai tiks tokios, kurios ties pilvo sritimi yra laisvesnės. Taip pat tinka "A" formos suknelės.

Taigi sijonus ir sukneles gali dėvėti bet kokio sudėjimo moterys, tiesiog reikia išsirinkti tinkamiausius drabužius.

238
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *