vestuviu paveikslas

Mikroautobusų ir autobusiukų nuoma

Automobilius galima ne tik pirkti – juos visiškai paprastai galima ir išsinuomoti. Jei reikia specialaus transporto, visuomet padėti gali įmonės, užsiimančios mikroautobusų nuoma.

Mikroautobusai įmonėms

mikroautobusų nuomaMikroautobusai labai praverčia trumpoms kolektyvo išvykoms į kitus šalies miestus ar užsienį. Kai kurios įmonės daugelyje šalies vietų – didmiesčiuose – turi mažus padalinius, o kelis kartus į metus, ypač artėjant didžiosioms šventėms, organizuoja susitikimus ar pokylius. Žinoma, tokiomis progomis vairuoti niekas nenori. Yra viena išeitis – išsinuomoti mikroautobusą. Beje, ši paslauga teikiama ir su vairuotoju. Mikroautobusų nuoma parai gali atsieiti vos nuo 150 litų, taigi žinant, kad tokiuose autobusiukuose paprastai telpa 8-9 žmonės, vienam žmogui išeinanti suma – vos 20 litų.

Šventės ir kitos progos

Artėjant svarbioms gyvenimo šventėms, pavyzdžiui, vestuvėms ar krikštynoms, imame galvoti, kokiu transportu vyks visa svita. Kai per krikštynas dar galima įsivaizduoti, kad žmonės keliauja savais automobiliais, tai per vestuves – sunkiai. Per vestuves labiau pravers autobusiukų nuoma: į vieną transportą sutilps ne tik jaunieji, piršliai ar liudininkai, bet ir didžioji pulko dalis ar net visas pulkas, jei porų yra vos kelios. Nereikės svarstyti, kas pavairuos transportą, nes mikroautobusų nuoma pasiūlo savus vairuotojus. Išvengiama nemažai rūpesčių, susijusių su transportu, nes, pirma, ne visi turi nuosavus automobilius. Antra, ne visi nori vairuoti, o, trečia, daugelis neturi gražių ir į vestuves vykti tinkamų mašinų. Autobusiukų nuoma patraukli ir dėl to, kad išnuomoja tik pačius naujausius, moderniausius, gražius, stilingus automobilius, kurie nepadarytų gėdos nė prezidentui. Rinkis nuomą verta ir dėl to, kad jos kaina – vos nuo 150 litų už parą. Ši suma tikrai nėra didelė.

Skaityti straipsnį “Mikroautobusų ir autobusiukų nuoma” »