wizzair loclt

Skrydžiai su Wizzair: ką reikėtų žinoti?

Tikrai neretais atvejais yra norima, kad lėktuvo bilietai kainuotų kuo pigiau, tad nieko nuostabaus, kad gana dažnai yra pasirenkami skrydžiai su wizzair, kurių kainos visada yra palankios. Vis dėlto, neretais atvejais kyla įvairių neaiškumų, susijusių su skrydžio taisyklėmis, taigi, ką vertėtų apie tai žinoti?

WizzairKeliautojams neretai kyla klausimas, kaip gali būti perkami bilietai, ir ar yra galimybė juos grąžinti, jei kiltų nenumatytų keblumų, dėl kurių nepavyktų keliauti numatytą datą. Bilietus paprastai galima įsigyti internetinėse svetainėse, kuriose yra siūlomos įvairios kelionių kryptys, ir čia atsiskaityti už bilietus paprastai yra galima kreditine kortele arba bankiniu pavedimu, priklausomai nuo to, kai jums patogiau. Jei nutiktų taip, kad numatytą datą negalėtumėte vykti, yra kelios galimybės: bilietai gali būti grąžinami, gali būti keičiama skrydžio data, o taip pat galima pakeisti keleivio duomenis, jei vietoj jūsų vyktų kitas asmuo. Kiekvienam šių pasirinkimų yra taikomi skirtingi mokesčiai, tad visada yra galima atrasti pačius palankiausius sprendimus, kurie tam tikrose situacijose galėtų geriausiai pasiteisinti.

Visada yra galimybė iš anksto pasirinkti tam tikras konkrečias vietas lėktuve ir jas rezervuoti, ir tam yra taikomas tam tikras mokestis. Kokia bus tiksli kaina, tai sužinoti galėsite užsakydami bilietus.

Neretai yra klausiama, kokia yra registruoto bagažo kaina, tačiau ji paprastai priklauso nuo to, kokiu metu vyksta skrydis. Sezono metu kainos gali būti kiek didesnės, ir tikslias kainas visada galima sužinoti internetiniame puslapyje, kuriame yra parduodami skrydžio bilietai.

Dar vienas gana dažnai užduodamas klausimas yra tai, koks gali būti maksimalus nemokamo bagažo dydis, ir jo matmenys neturėtų viršyti 42x32x25 cm. Jei bagažo matmenys viršija nurodytus, teks už bagažą susimokėti, taiga, visada svarbu pagalvoti apie tai, ar pavyks kelionei reikalingus daiktus sutalpinti į tokio dydžio rankinį bagažą.

Skrydžiai su wizzair gali puikiai pasiteisinti gana dažnose situacijose, ir galite net neabejoti, kad toks sprendimas gali būti vienas pigiausių. Ruošiantis kelionei jums tereikės pasidomėti, kokios yra skrydžio sąlygos, ir jų reikėtų laikytis.