Parduodami nauji butai Vilniuje ir NT brokerių patarimai, ką rinktis ir ko vengti

Nauji butai VilniujeŠiuo metu parduodami nauji butai Vilniuje atitinka išrankiausių pirkėjų poreikius. Vis dėlto, racionaliai neįvertinus visų naujojo būsto privalumų ir trūkumų, galima suklysti. Nekilnojamojo turto brokeriai pataria, kaip nepasimesti gausio NT pasiūloje ir išsirinkti būstą, kuris atitiktų visus jūsų ir jūsų šeimos lūkesčius.

Naujos ar senos statybos būstas?

Viena dažniausių pirkėjų klaidų – galvojimas tik apie pradinę kainą. Senos statybos butai kainuoja gerokai mažiau, lyginant su naujos statybos būstu. Vis dėlto, sprendimo priėmimas atsižvelgiant vien į kainą, nėra racionalus. Jei senos statybos butas jus žavi savo išplanavimu, patogia lokacijos vieta, erdvia automobilių stovėjimo aikštele ar kitais aspektais, – tai puikus sprendimas jūsų naujiesiems namams. Tačiau, jei būstas jums neatrodo patrauklus ir perkate jį vien dėl mažesnės kainos, – labai greitai pasigailėsite.

Gyvendami jūsų lūkesčių neatitinkančiame bute, jausite nuolatinį diskomfortą ir negalėsite džiaugtis naujaisiais namais. Be to, vertinant kainą, nepamirškite, kad paprastai, perkant senos statybos butą, tenka investuoti į jo remonto darbus, gali būti, kad greitu laiku bus atliekama ir būsto renovacija, o tai pareikalaus dar papildomų išlaidų. Jei ketinate imti paskolą, atkreipkite dėmesį, kad senos statybos būstus bankai vertina ne taip palankiai ir dažniausiai negali pasiūlyti lanksčių paskolos suteikimo sąlygų.

Vertindami savo sprendimą, būtinai atsižvelkite ir į tai, su kokia gyvenamąja aplinka susidursite, ar jausitės saugiai kasdien grįždami namo, ar jums bus patogu vykti į darbą, jei turite vaikų, – ar jų vežimas į mokyklą ar vaikų darželį nesukels papildomų sunkumų? Taip pat svarbu įvertinti ir investicinę nekilnojamojo turto vertę, ypač tuo atveju, jei planuojate ateityje keisti būstą. Kur kas lengviau parduosite naujos statybos, dailiai atrodantį butą, o su senos statybos namu gali kilti tam tikrų sunkumų, jūsų galimybės susigrąžinti investicijas taip pat sumažėja.

Parduodami nauji butai Vilniuje – nepasiduokite pirminiam įspūdžiui

Jei nusprendėte įsigyti naujos statybos būstą, nepasiduokite pirminiam įspūdžiui. Jei butas atrodo dailiai, o jo kaina nėra didelė, tai dar nereiškia, kad turite jį pirkti. Būtina įvertinti tai, ar būstas atitinka jūsų šeimos lūkesčius, ar jame patogiai jausis visi šeimos nariai, ar nekils problemų dėl susisiekimo su miestu. Jei turite automobilį – įsitikinkite, kad turėsite, kur jį palikti grįžę namo. Jei mėgstate važinėti dviračiu ar vertinate ramius pasivaikščiojimus su šeima, – pasidomėkite, ar parduodami nauji butai Vilniuje yra patogiame mikrorajone, iš kurio lengvai pasieksite pasivaikščiojimo erdves. Labai svarbu įvertinti ir tokius aspektus kaip saugumas ar privatumas. Naujuose namuose turite jaustis maksimaliai komfortiškai. Taip pat verta pasidomėti vystytojų taikytais statybos / apšiltinimo / inžineriniais sprendimais, kad būtumėte tikri, jog nepatirsite papildomų nepatogumų ateityje.

630
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *