kur priduoti sena automobili

Kur dėti seną automobilį?

Nusprendėte seną automobilį pakeisti nauju? Tuomet neišvengiamai susidursite su problema, kur dėtį seną, paprastai gerokai nusidėvėjusį automobilį. Juk jo taip paprastai neišmesi, nes reikalingas automobilio nurašymas. Už automobilio išmetimą, galite gauti baudą, dėl gamtos teršimo. Taip pat daugelis sutiks, kad net ir iš seno automobilio norisi gauti bent šiek tiek piniginės naudos.  Tačiau paprastai seno ar nevažiuojančio automobilio taip paprastai neparduosite, arba bus siūloma žemesnė kaina negu norėsite už jį gauti. Tačiau vis dėl to yra kelios išeitys, kur dėti seną, nebenaudojamą automobilį.

automobilių supirkimasPirmoji išeitis, tai transporto priemonės pardavimas į automobilių laužyną. Tačiau kaina už automobilį bus išties maža, todėl pirmiausia galite pabandyti automobilį parduoti kitais būdais, o metalo laužo paslaugomis pasinaudoti visada spėsite.

Seną automobilį galite pardavinėti ir dalimis. Tai tikrai pelningesnis automobilio pardavimo būdas nei pridavimas į metalo laužą. Juk daugeliui laikas nuo laiko prireikia atsarginių automobilio detalių. Tačiau šis būdas labiau tinka žmonėms, kurie puikiai išmano automobilio sandarą bei jo technines savybes. Priešingu atveju turėsite konsultuotis su tai išmanančiais žmonėmis, o tai atseikės tikrai nemažai pinigų. O pardavinėdami pasikliaudami pirkėjo komentarais apie detales, galite būti lengvai apgauti.

Tad geriausia išeitis yra – automobilių supirkimas, kuomet seną ir nenaudojamą automobilį parduosite įmonėms užsiimančios būtent senų automobilių supirkimu. Šia paslauga naudotis verta dėl daugelio priežasčių. Pirmiausia automobilį parduosite be jokių pastangų. Visą darbą už jus atliks įmonės darbuotojai – sutvarkys reikiamus su automobilio supirkimu dokumentus, jį išregistruos, o pageidaujant net atvyks į reikiamą vietą ir patys jį pasiims.

Skaityti straipsnį “Kur dėti seną automobilį?” »