Kiek kainuoja namų remontas?

Jeigu galite susiskaičiuoti, kiek kainuoja namų remontui reikalinga pvc danga Dubingiuose, tinkas, kitos apdailų medžiagos, tai nudirbote puikų darbą. Mat apskritai suskaičiuoti remonto kaštus yra gana sudėtinga. O tą padaryti gali tekti kaskart, kai tik sugalvojate imtis tokių veiksmų. Kiek daug yra tekę matyti namų, kurie iki galo nesutvarkyti, neaptinkuoti. Arba kažkokių kitų vietovių, kur namuose viduje nėra padaryta laiptų turėklo ar kitos svarbios dalies. Akivaizdu: kažkas blogai paskaičiavo, kiek iš tikro kainuos medžiagos, ir dėl to galiausiai viskas kainavo daug daugiau. Tačiau jūs nebūtinai turite būti tas žmogus, kuris taip apsiriks skaičiuojamas. Galite skaičiuoti viską iš anksto ir gal pavyks. Pabandome.

Ginčas dėl grindų: PVC danga ar laminatas?

PVC dangosKai svarstysite, ar namams geriau bus pvc danga Dubingiuose, ar laminato lentelės, reikės turbūt parengti asmeninę lentelę su "už" ir "prieš" kriterijais. Iš tiesų, jau nebėra taip, kad linoleumas tikrai būtų pigesnis dalykas už laminatą. Kadangi labai geras ir gražus linoleumas dabar kainuoja vos ne tiek pat ar brangiau. O ypač tokiuose geruose interjero salonuose. Gal daugiau dėmesio reikėtų kreipti į tai, kaip ta medžiaga yra naudojama. Kokioje erdvėje ji atsidurs. Jeigu tai visiškai sausos gyvenamos patalpos, gal visai gerai bus ir laminato lentos. Tačiau, jeigu yra kažkokia susidarančios drėgmės rizika, tuomet geriau, kad grindis dengtų PVC danga, kitaip tariant – linoleumas. Kadangi jis yra kur kas atsparesnis drėgmei ir namai tikrai gali atrodyti su šia danga daug gražesni.

Pertvarų konstrukcijas teko perdaryti

Dabar skaičiuokime, kiek kainuos pertvaros. Jeigu jau yra padarytos senos pertvaroms skirtos medinės konstrukcijos, bet daugiau nieko, turite įsitikinti, ar tos konstrukcijos tikrai yra tinkamos. Nes labai tikėtina, kad visgi taip nėra, kad viskas yra kur kas blogiau. Kodėl taip sakome? Todėl, kad taip tikrai būna, ir tai, deja, nė kiek nedžiugina. Pavyzdys, kaip tokie dalykai atsitinka. Įsivaizduokime, kad kažkas prieš 30 metų sudėjo medines konstrukcijas. Šiai dienai tas medis yra daug kartų buvęs atidrėkęs, sušalęs, sušlapęs, jam paskui vėl buvo atsitikę kažkas blogo. Galiausiai nėra kuo džiaugtis, nes net ir tas medines konstrukcijas reikia perdaryti.

Kitos išlaidos:

  • Juodgrindės ir grindys yra skirtingi dalykai ir reikia skaičiuoti abi;
  • Durys gali kainuoti įvairiai;
  • Gipso plokštės;
  • Apdailos (rotbantas ir dažai, gruntas.)
552
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *