Kur purkšti kvepalus?

Norite kiekvieną dieną puikiai kvepėti ir tuo pačiu stebinti aromatu ne tik kitus, tačiau taip pat ir save patį? Tokiu atveju pirmiausia siūlome rasti gerus kvepalus, kurie tikrai ilgai laikosi, tad ir tarnauja – pagal poreikius, taip, kaip nori tiek moterys, tiek vyrai.

KvepalaiVyriškų kvepalų pasiūla yra čia: https://burkalifa.eu/7-kvepalai-vyrams.

Įsigijus juos galite būti ramus, kad aromatas patiks ne tik Jums, tačiau ir aplinkiniams. Tiesa, kad kvapas išsilaikytų kuo ilgiau – labai svarbu naudoti tik ypač geros kokybės kvepalus ir tuo pačiu žinoti – kur juos reikia purkšti.

Tam ir yra šis straipsnis, kuriame atskleisime – kaip aromatas geba skleisti ant skirtingų paviršių.

Daugeliui atrodo, kad geriausias pasirinkimas užsitikrinti, kad kvepalai kuo ilgesnį laiko tarpą „puoštų“ žmogų yra jų purškimas ant drabužių. Tam tikra prasme tai yra tiesa, kadangi žmogus kasdien prausiasi ir paprasčiausiai nuo kūno kvepalus jis nuvalo. Kai tuo tarpu ant drabužių jie laikosi kur kas ilgesnį laiko tarpą, kadangi skalbiame rečiau ir į rūbus geriau įsigeria.

Tačiau reikia nepamiršti, kad ant drabužių dažniausiai aromatas nebus toks tikras ir tuo pačiu toks natūralus, kaip kad ant kūno. Paprasčiausiai aromatas geriausiai sklinda tokiu atveju, kai kūnas skleidžia šilumą, o ji skatina kvepalų natų sklidimą. Ne veltui sakoma, kad reikia kvepalus purkšti ant tam tikros vietos, kur galima būtų džiaugtis nuostabiu kvapu. Šiuo atveju tai yra smilkinio sritis, taip pat ir kaklas bei riešai. Tai yra zonos, kur geriausiai sklinda kvapai, kadangi ir aromato dažniausiai ir daugiausia.

Bet kuriuo atveju reikia atsakingai ne tik purkšti, tačiau taip pat ir rinktis kvepalus, kadangi prastos kokybės tualetinis vanduo niekada nebus nei labai gero aromato, nei labai ilgai laikysis ant kūno. Natūralu, kad būtent tai ir lemia gaminio kainą. Tai reiškia, kad verta sumokėti daugiau, kadangi galiausiai taip ir gausite daugiau. Paprasčiausiai kuo ilgiau kvepalai puoš kūną – tuo reikės mažiau papildomai purkšti ir tuo pačiu galėsite sutaupyti.

Taigi, galiausiai laimi visi.

627
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *