atsargiai duzta

Patarimai gabenantiems krovinius

Krovinių gabenimas gana populiarus šiandieną. Daugelis įmonių gabena įvairius daiktus iš vienos vietos į kitą. Jie vežami gali būti šalies viduje arba už jos ribų. Kiekvienas tiek siuntėjas, tiek gavėjas nori, kad krovinys pasiektų reikiamą vietą saugiai ir nepažeistas. Priešingu atveju galima patirti nemažų nuostolių, o to nenori nei vienas. Dažniausiai didelių krovinių gabenimu užsiima stambios įmonės, pavyzdžiui, gamintojai. Produkciją reikia dideliais kiekiais išvežti užsakovams. Svarbus yra krovinių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Niekas negali numatyti nelaimių, kurios gali tykoti kelyje. Siuntėjas negali atsakyti už tai, todėl krovinių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų turi būti kiekvieną kartą vežant didelį, vertingą krovinį. Apdrausti galite ne vienoje įmonėje, tuo užsiima daugelis kompanijų. Jums reikia išsirinkti ne tik pigiausią, bet ir patikimiausią. Patariama niekad neskubėti, o peržvelgti kelių draudimo kompanijų pasiūlymus. Būtinai suteikite kuo daugiau ir kuo tikslesnės informacijos apie gabenamas prekes bei šalį (miestą), į kurį jos keliauja. Įvertinęs galimą riziką draudėjas jums pateiks geriausią pasiūlymą.

krovinių gabenimasKrovinių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų yra būtinas, kadangi priešingu atveju, jūs būsite visiškai atsakingas už krovinį bei jo gabenimą. Vežant maisto produktus labai svarbu, kad jie pasiektų gavėją švieži, nepažeisti. Jei atstumas yra ilgas, yra didelė tikimybė, kad kelionė gali užtrukti ilgiau, nei buvo planuota. Netinkamas krovinių gabenimas gali ne tik pridaryti daug nuostolių, tačiau ir sužlugdyti įmonės veiklą.

Greitą ir saugų pristatymą žada ne viena logistikos kompanija, tačiau ne visada kelionė būna sklandi. Tobulėjant logistikai taip nutinka vis rečiau. Nepatariama rinktis krovinių gabenimo pačio pigiausio. Visada viską išsiaiškinkite iki galo, jokiu būdu nepalikite neatsakytų klausimų. Visada yra pasirašoma sutartis su įmone, kuri įsipareigoja saugiai gabenti krovinius. Būtinai atidžiai perskaitykite kiekvieną punktą. Nutikus nelaimei neretai įmonės, gabenančios krovinius, bando išvengti atsakomybės. Jei yra galimybė, visada stenkitės, kad krovinys išvyktų šiek tiek anksčiau. Nepamirškite, kad dėl netinkamų oro sąlygų (pavyzdžiui, žiemą) krovinių gabenimas gali užtrukti. Tai paprastai būna numatoma vežėjo pastabose, jis apsidraudžia nuo galimų nemalonumų.

Nepamirškite, kad saugus krovinių gabenimas priklauso ne tik nuo vežėjų. Produkcija turi būti tinkamai supakuota (priklausomai nuo gabaritų ir transportuojamų prekių). Jei vežami trapūs daiktai, kurie gali sudūžti ar lengvai pažeidžiami, pažymėkite pakuotes. Tai galite daryti specialiais lipdukais (pavyzdžiui, su užrašais „Atsargiai stiklas“ arba „Atsargiai dūžta“ ar kitais). Galima ranka užrašyti, svarbu, kad būtų gerai matoma.