Gėlės į namus

Dovanoti gėles galite beveik visomis progomis. Jos puikiai tinka Šv. Valentino bei motinos dienoms, taip pat jubiliejams, gimtadieniams bei įkurtuvėms. Pasinaudoti paslauga gėlės į namus puikiai tinka kviečiant merginą vakarienes ar prieš apsilankant į svečius. Itin patogu yra tai, kad gėlės į namus pristatomos visomis savaitės dienomis bei bet kuriuo paros metu.

gėlės į namusĮprasta, kad gėlės yra dovanojamos vyrų moterims. Atkreipkite dėmesį į tai, kad etiketo taisyklės nurodo, kad nepriimtina dovanoti gėles vyrui, ar tuomet kai moteris jas dovanoja moteriai. Labai svarbi yra  dovanojamų gėlių rūšis ir spalva, pavyzdžiui dovanodami raudonas rožes išreikšite meilę, baltas – pagarbą ir nuolankumą.  Todėl renkantis gėles pasidomėkite jų simbolika. Dovanodami pavienes gėles, o ne gėlių puokšte, turėsite atkreipti dėmesį ir į jų skaičių. Paprastai reikia dovanoti neporinį gėlių skaičių. Tokia tradicija yra išlikusi nuo neatmenamų laikų, kuomet gėlės buvo dovanojamos tik mirusiesiems. Dar ir dabar porinis gėlių skaičius naudojamas mirusiųjų, neporinis – gyvųjų pagerbimui.

Kaip matome egzistuoja nemažai taisyklių, norint tinkamai įteikti gėles. Galbūt tai ir atrodo keistai, tačiau nesilaikydami gėlių dovanojimo etiketo rizikuojate įžeisti ar nemaloniai nustebinti jums brangų žmogų. Pavyzdžiui, žmogus gavęs porinį skaičių gėlių gali pagalvoti, kad jūs linkite jam mirties, ar kad tai yra kokia nors blogo linkinti užuomina. Todėl gėlių dovanojimą geriau patikėkite specialistams. Juk tokią paslaugą teikiančių įmonių skaičius yra išties nemažas.  Paprastai paslaugos gėlės į namus  ieškome internete. Dažniausiai tai yra daroma į paieškos sistema įvedus norimą paslaugą ir miestą, pavyzdžiui gėlės į namus Klaipėda. Tai itin patogu, nes gėlių užsakymas truks vos keletą minučių, nebent bus sunku išsirinkti iš gausybės gėlių puokščių. Niekur kitur nerasite tokios gausos gėlių, kaip internetiniame gėlių kataloge. Juk įprastoje gėlių parduotuvėje pardavinėjamos tik labiausiai vartotojų pamėgtos gėlės. O internetinėje gėlių parduotuvėje, galėsite išsirinkti jums gražiausias gėles iš daugybės siūlomų. Todėl išsvajotąją gėlių puokšte internetinėje gėlių parduotuvėje ras kiekvienas!

Ieškodami paslaugos gėlės į namus Klaipėda, nesunkiai galėsite užsisakyti ir muzikinį gėlių pristatymą. Tai itin nauja paslauga, kuri kol kas yra teikiama tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Muzika atliekama gyvai, tokias instrumentais kaip smuikas, saksofonas ar gitara. Turbūt visi pritars, kad gėlių įteikimas grojant tokiems instrumentams ir dainuojant profesionaliems muzikantams sukurs itin romantišką atmosferą. Po tokio sveikinimo taps laiminga bet kuri moteris.

228
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *