Filmavimas – vertinga paslauga

Švenčių metu dažnai teikiamos ir filmavimo paslaugos, tačiau tai tikrai brangesnė paslauga, negu galvojate. Šiais laikais kiekvienas gudrus ir su telefonu pafilmuoti, tačiau kokybė profesionalaus darbo ir mėgėjiško skiriasi kaip diena ir naktis.

Kinas – brangiausias filmavimo pasirinkimas

FilmavimasNe veltui filmavimo paslaugos paverčia kiną tokia brangia meno ir kūrybos sritimi, kitaip vadinama – kūrybine industrija. Jeigu norite filmuoti kiną, reikės viską daryti greitai ir kokybiškai iš pirmo karto. Tam tikru metu, kuomet karaliavo analoginė fotografija ir nebuvo skaitmeninių vaizdų, ir filmavimas vykdavo labai apdairiai – tuomet brangi buvo juosta ir brangiai kainuodavo kartoti kadrus, jeigu kažkas nepasisekdavo. Dabar ir vėl esame tame etape, kuomet filmavimas labai brangus. Dėl to operatoriai, režisieriai, filmavimo visa grupė, vizažistai – visi šie žmonės yra sušaukiami filmavimui būtent tokiu metu, kuomet yra viskas išnuomota. Ir tada siekiama sukurti pasirinktus vaizdus per kuo trumpesnį laiką, kad tai mažiau kainuotų. Dėl to filmavimo valandos nebūna tik 8 per parą – dirbama dviejų darbo dienų per parą režimu.

Švenčių filmavimui ieškokite gero operatoriaus ir montuotojo

Švenčių metu verta pagalvoti apie tikrai profesionalias paslaugas. Taigi, švenčių filmavimas gali būti toks dalykas, kuris tikrai bus jums malonus, kuris įamžins svarbias akimirkas: vestuves, jūsų pačių pasirodymus, kažkokius jubiliejus, giminės susitikimus. Tikrai verta filmuoti giminės susitikimą, senolių jubiliejus, nes ten susirenka daug giminių, kurie šiaip retai susitinka. Taigi, filmavimas galėtų būti tikrai vertinga paslauga.

Patys su telefonais gerai nenufilmuosite, kodėl?

Deja, dažnai žmonės klysta dėl tokio dalyko, kuomet galvoja, kad patys su telefonu gali kažką nufilmuoti geriau. Ir visgi, tai tik iliuzija. Pirmiausia, jūsų telefono kamera yra tokia bloga, kad su ja galite nufilmuoti visai kitų žmonių giminių susitikimą, o atrodys, kad tai jūsų giminės – tokia prasta yra skiriamoji raiška, geba, palyginus su tikrų profesionalių kamerų. Aišku, nemokate patys sukurti geros kompozicijos, ir galiausiai, neturite reikalingo stovo ir kitų priemonių, su kuriomis galima gerai stabilizuoti vaizdą. Na ir, žinoma, nemokate montuoti ir sudėti visko į patogiai žiūrimą vaizdinę medžiagą.

Ką verta filmuoti, kokiomis progomis

Taigi, vertėtų kalbėti ir apie tai, kad filmuoti verta įvairiomis progomis, kuomet jums tai asmeniškai atrodo svarbu. Nemanykite, kad tai kažkokia pompastika – kiekvienas turime teisę įamžinti svarbias akimirkas, ypač prasidedant arba pasibaigiant kažkokiam etapui.

529
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *