Ką automobilio spalva pasako apie savininką

KompresoriaiKai garaže kompresoriai galinga dažų srove nudažo automobilio kėbulą, vienintelis rūpimas dalykas būna, kad viskas gerai gautųsi. Kad ant stiklo nebūtų pripurkšta, ko nereikia, kad neliktų dažų žymių, kur jų neturi būti. Tik tada, kai viskas tvarkoje, galima atsipūsti, ir oro kompresoriai gali būti stumiami į savo vietą ilsėtis – iki kito dažymo. O žmonėms, kuriems vėliau atitenka tie automobiliai, belieka svarstyti, ką iš tiesų tam tikra automobilio spalva gali reikšti. Tad ką apie savininką sako spalva, kuria kompresoriai nudažė jo automobilį?

Pilkas automobilis

Labai dažnai pilkos spalvos mašiną vairuoja praktiški žmonės. Jie puikiai žino, kad visų spalvų nešvarumai mažiausiai matysis ant pilkos spalvos automobilio. Net jeigu oro kompresoriai būtų dirbę netiksliai ir būtų palikę kažkokias blogas žymes ant mašinos, tai net ir tada kokie nors dažymo netikslumai, nelygumai būtų dalykas, kuris mažiau pastebimas. Deja, pilka maskuoja ne tik defektus, nešvarą, bet ir patį automobilį. Dėl to rudenį, temstant, jeigu važiuojama be šviesų, pilko automobilio labai lengva nepastebėti. Kita vertus, galbūt pilka spalva, kurią išpurškė oro kompresoriai, gali ir šį tą sakyti apie žmogaus asmenybę. Žmogų, kuris dažniausiai nemėgsta būti labai pastebėtas, stengiasi pasislėpti po pilka spalva.

Raudonas automobilis

Priešingybė – raudonas automobilis. Kai kompresoriai purškė raudonus dažus, tai kiekvienas ne vietoje užtiškęs lašas liko amžiams pastebimas. Nes nepastebėti raudonos spalvos gali tik aklas žmogus. Iš tiesų, raudona yra ta, kuri visada matoma. Taigi, raudonas automobilis bus matomas puikiai kelyje, gal dėl to, dėl tokio saugumo, kartais jį mėgsta pasirinkti moterys, kurios, kaip žinia, yra labai atsargios vairuotojos.

Juodas automobilis

Juodas automobilis visada madingas, elegantiškas ir paslaptingas. Tačiau ant jo iškart matosi visi nešvarumai. Taigi, su juodu automobiliu arba pabrėšite eleganciją ir prabangą, arba jis atrodys kaip kaimo mėšlynuose išsimaudęs karutis. Pravažiuosite per lietų vieną kartą miško takais, ir pamatysite, kad automobilis jau skendėjo purvo gabaluose. Tad vairuoja jį dviejų rūšių vairuotojai – netvarkingi arba tvarkingi, mėgstantys pademonstruoti prabangą ir grožį.

Baltas automobilis

Balta spalva taip pat labai išsiskiria, yra greitai pastebima ir reikalauja priežiūros. Taigi, ir balta spalva su kompresoriumi nudažytą mašiną reikės prižiūrėti. Tiesa, ji niekada nebus tokia erzinanti kaip raudona ar kiti ryški spalva. Tik su balta bus galima pajusti tam tikrą nuotaikos pakylėjimą.

441
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *