Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma – kartais geriausias pasirinkimas, kai reikia vežti krovinius ar gana didelę kompaniją, pavyzdžiui, per įvairias šventes (bernvakarius, mergvakarius, krikštynas, vestuves, gimtadienius, darbo šventes ir t.t.). Taip pat jų nuoma gali būti puiki išeitis keliaujant automobiliu, kadangi į mikroautubusą gali tilpti gana daug žmonių, sumažėja kelionės išlaidos.

Kokiam laikotarpiui galima nuomotis mikroautobusus?

Mikroautobusų nuomaLabai įvairiai. Kartais mikroautobusai gali būti nuomojami vienai dienai, kartais – savaitei, mėnesiui ar dar ilgiau. Viskas priklauso nuo kliento poreikių. Gana populiari mikroautobuso nuoma vienai dienai ar dviems dienoms, pavyzdžiui, kai švenčia mergvakarį ar bernvakarį. Dažnai nutinka taip, kad vairuotojas turimas tik vienas, o tų, kurie nori vartoti alkoholį, paprastai būna daugiau nei keturi. Taigi, lieka geriausia išeitis – išsinuomoti mikroautobusą. Taip pat mikroautobusai nuomojami ir vestuvėms ar krikštynoms bei kitoms didesnėms šventės – tai bene patogiausias būdas svečius nuvežti į reikiamą vietą.

Ar yra galimybė pasamdyti vairuotoją?

Taip, tačiau kaina skirsis. Be abejo,visada pigesnė mikroautobuso nuoma be vairuotojo.

Kokia gali būti mikroautobusų nuomos kaina?

Labai įvairiai, tačiau kaina dienai maždaug 200-300 litų. Jei mikroautobusas nuomojamas ilgesniam laikui, kaina, be abejo, keičiasi, ir kuo ilgesniam laikui nuomojami mikroautobusai, tuo kaina dienai mažesnė. Pinigai už nuomą paprastai mokami atvykus pasiimti mikroautobuso arba išankstiniu pavedimu.Kad klientai apsidraustų, jog atvykus nuomotis mikroautobusų tikrai rastų, ką išsinuomoti, rekomenduojama iš anksto rezervuoti norimą mikroautobusą, pervedant užstatą. Jis paprastai būna penktadalis visos nuomos sumos.

Ar yra galimybė papildomai išsinuomoti GPS navigaciją?

Taip. Už papildomą mokestį galite išsinuomoti ir GPS navigaciją ir kitų priedų, dėl kurių nuomos reikėtų teirautis atskirai: kiekviena įmonė siūlo skirtingų priedų nuomą.

Ką daryti, jei kelyje ištinka nelaimė?

Dažniausiai nuomojami nauji mikroautobusai (kelių metų senumo ir naujesni), todėl tokia tikimybė nedidelė, tačiau dauguma įmonių, kurių pagrindinė veikla – mikroautobusų nuoma, įsipareigoja teikti techninę pagalbą kelyje.

Kokie asmenys gali nuomotis mikroautubusą?

Pilnamečiai asmenys, turintys vairuotojo pažymėjimą, pateikę asmens dokumentą ir sumokėję nuomos mokestį ir užstatą.

Ar gali visi keleiviai pakaitomis vairuoti mikroautobusą?

Ne, paprastai leidžiama vairuoti tik nuomininkui ir jo pasirinktam asmeniui, kurio vairavimo stažas nėra mažesnis nei dveji metai.

Taigi, neverta dvejoti, jei reikalinga transporto priemonė, talpinanti didesnį kiekį žmonių. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad nuomojant mikroautobusą, prisiimate atsakomybę vairuoti atsargiai bei atsakingai.

232
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *