Stilingo dizaino ASUS R500VJ

Neaukštos kainos, bei geros kokybės ASUS R500VJ nešiojamieji kompiuteriai išsiskiria savo greitu procesoriumi, kuris dėl jame esančio turbo procesoriaus gali pasiekti 3,4 GHz greity, kaip tokiam nedideliam, lengvam kompiuterio modeliui tai tikrai geras greitis, kurį įvertins kiekvienas vartotojas.

ASUS R500VJ turintis akių nevarginantį, vidutinio dydžio, o konkrečiau sakant, turintis 15,6 colių ekraną yra geras pasirinkimas vartotojams, kurie tikrai daug laiko praleidžia prie savojo kompiuterio, juk sveikata tikrai svarbus aspektas rinktis gerą ir pritaikytą ilgalaikiam naudojimui kompiuterį, o šis ASUS R500VJ yra būtent toks.

Šiame kompiuterio ASUS R500VJ modelyje naudojama Windows 8 operacinė sistema. Yra dvd kompaktinių diskų įrašymo galimybė, bei yra trys USB jungtys, taigi vienu metu galėsite tiek kelti informaciją iš kompiuterio ar į kompiuterį ir nesusidursite su tuo, jog nėra galimybės to padaryti, o dėl greito procesoriaus darbo ASUS R500VJ nestrigs ir jam pavestus darbus atliks greitai ir sklandžiai, taigi tą tikrai įvertinsite, nes be reikalo negaišite savo svarbaus laiko laukdami, kol jūsų ASUS R500VJ modelis atliks pavestus darbus.

Šio modelio ASUS R500VJ dizainas stilingas neišsiskiriantis, tad aplinkiniams neužkliūsite į akis net viešoje vietoje dirbdamas su savo kompiuteriu. Esantis Wi-fi leis bet kurioje interneto palaikymo vietoje naudotis internetu savo ASUS R500VJ kompiuteryje, tad tikrai patogu turėti savo kompiuterį kartu ir ne tik dėl interneto prieinamumo, bet ir dėl ilgo ASUS R500VJ modelio ličio jonų baterijos veikimo laikotarpio, kadangi beveik šešias valandas galėsite mėgautis pilnavertišku pakrauto ASUS R500VJ kompiuterio darbu, tad tikrai atliksite visus norimus darbus ar tiesiog maloniai praleisite savo laisvalaikį, be privalomo elektros lizdo ieškojimo.

222
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *