Kada verta rinktis baidares pramogoms gamtoje?

Gamtoje žmonės praleidžia nepakankami daug laiko, todėl džiugu, kad pastaruoju metu siūloma vis daugiau pramogų skirtų buvimui gamtoje. Vienas iš geriausių pasirinkimų yra pramogos baidarėmis, kai galima pasirinkti labiausiai patinkantį maršrutą ir leistis į smagų plaukimą. Ką reikia žinoti, jei norite išbandyti tokias pramogas?

Atostogos baidarėjeŠiuo metu baidarių nuomotojai siūlo rinktis skirtingus Lietuvos regionus ir plaukimo maršrutus, todėl norintys tokių pramogų susiduria su dideliu pasirinkimu. Tokiais atvejais reikia žinoti ko norite. Vieniems yra reikalinga baidarių nuoma su sodyba, o kiti nori plaukti vieną dieną ir po plaukimo grįžti namo. Vieniems patiks trumpi maršrutai, o kitiems kelių dienų plaukimas neprailgs. Iš tikrųjų norintys plaukti baidarėmis, turi peržiūrėti, kokie plaukimo maršrutai yra siūlomi. Reikia susipažinti su maršrutų aprašymais, nes, kai kurie maršrutai nebus tinkami visiems. Pavyzdžiui, yra maršrutų, kurie tiks tik plaukimo baidarėmis patirties turintiems žmonėms. Taip pat gali būti, kad kai kurie maršrutai tiks tiems, kurie nori ramaus plaukimo, pavyzdžiui, šeimoms su vaikais ar neturintiems plaukimo patirties. Kiekvienas maršrutas yra tinkamas tam tikrai grupei žmonių, o jūsų užduotis yra sužinoti, koks maršrutas jums bus tinkamas.

Vienas iš populiariausių pasirinkimų yra plaukimas Aukštaitijos regione. Čia yra daug įdomių maršrutų, kuriais plaukiant galima bus pamatyti besikeičiančius gamtos vaizdus. Tokios pramogos baidarėmis labai patiks visiems tiems, kurie pasiilgo pramogų gamtoje. Tiesa, planuojant tokias pramogas reikia pasirūpinti tinkamo maršruto pasirinkimu ir baidarių rezervacija. O jeigu norite pabūti gamtoje ilgiau, nei vieną dieną, tai jums gali būti reikalinga baidarių nuoma su sodyba. Tiesa nakvynėms galima rasti skirtingus pasiūlymus. Iš tikrųjų daug kas priklauso ne tik nuo pasirinktų baidarių nuomotojų, bet ir to, kuriuo maršrutu plaukiate. Priklausomai nuo to kur plauksite, galėsite pasirinkti, kur norite nakvoti. Vieni renkasi stovyklavietes, kiti sodybas. Geriausia yra peržiūrėti skirtingus pasiūlymus ir pagalvoti, kur norite nakvoti. Vieniems reikalingi patogumai ir komfortas, tai jiems tiks sodybos skirtos nakvynei, o kitiems norisi laukinės gamtos, todėl jiems patiks miegoti palapinėje, kurią pasistatys stovyklavietėje.

Kai jau pasirinktas maršrutas ir nakvynės vieta, jei tokios reikia, belieka susitarti dėl plaukimo datos. Visais atvejais laimi tie, kurie rezervuoja tinkamą plaukimo laiką iš anksto. Ypatingai tai svarbu daryti iš anksto, jei plauksite vasaros metu, kuomet tai daryti yra labai daug norinčių.

578
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *