Kaip nusgabenti bagažą į emigraciją

Iškeliaujate dirbti arba mokytis į tolimus kraštus? Esate ne vieninteliai – lietuvių pervezimai į netolimas Europos šalis vyksta nuolat. Važiuojama su mikro autobusais, keliaujama laivais ir skrendama lėktuvais. Kai emigracijos mastai tokie dideli, galime ir pasinaudoti plačiai paklausai tarnaujančiu išvystytu transporto tinklu. Jeigu planuojate išsikraustyti rimtai gyvenimo pradžiai, reikės nemažo bagažo. Apžvelkime bagažo vežimo alternatyvas.

Lėktuvu brangu

Pervežimų galimybėsDaug būsimų emigrantų labai apsidžiaugia, pamatę, kad lėktuvo bilietai pasirinkta kryptimi yra tikrai pigūs – juk būtent to jiems ir reikėjo. Tačiau tenka nusivilti pamačius, kad bagažo pervezimai tikrai kainuoja nemažai. Taip pat yra ir daug bagažui taikomų apribojimų. Tai kelia pyktį ir nusivylimą. Atitinkamai, ieškoma ir išeities. Pavyzdžiui, samdomi specialūs vežikai, kurie veža krovinius ir bagažą į užsienį.

Viską padarys tarptautiniai pervežimai

Toks pasirinkimas – daug pigesnis negu gabentis bagažą su savimi lėktuve. Kartais bagažas lėktuvuose ir oro uostuose dingsta. Be to, pasitaiko, kad jį labai sudaužo bemėtant į lėktuvą. Galiausiai, nepatogu tampytis ir pridavinėti tą bagažą. O štai padavus jį kaip krovinį vežikams, yra labai patogu. Niekas nenormuoja svorio, o ir apimtys gali būti kur kas didesnės. Kaip tik tai, ko jums reikia norint pradėti naują gyvenimą užsienyje. Viskas sutilps į tą jūsų pasirinktą bagažą – labai pravartu. Tačiau reikia pasirinkti tinkamus vežėjus.

Pavojingi vežikai

Ką galima vadinti nepatikimais vežikais? Tokius, kurie neturi jokios interneto svetainės, tik feisbuke iš netikros anketos įmeta į emigrantų grupę skelbimą be lietuviškų raidžių ir su siaubinga lietuvių kalba, jog "vezu pigei" į kažkur. Taip pat tokie, kurie neišrašo sąskaitų, neduoda visiškai jokio dokumento – pasiima jūsų bagažą ir dingsta.

Kur kreiptis geriausia

Tam, kad galėtumėte saugiai jaustis savo lėktuve ir tvirtai žinoti, kad bagažas jus tikrai pasieks, jums tereikia susirasti normalią krovinių gabenimo kompaniją, kuri tuo užsiima. Legaliai dirbančios bendrovės turės savo interneto puslapį, galėsite su jomis pasirašyti sutartį su abiejų šalių įsipareigojimais, viskas bus skaidru, patikima ir padaryta iki galo.

472
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *