Stabdžių testai

Jeigu norite važiuoti saugiai, turite būti tikri, kad jūsų stabdžiai veikia nepriekaištingai. Apie tai, kaip taisomi stabdžiai, ir kodėl tai svarbu, skaitykite čia: http://www.vaziuokle.lt/serviso-paslaugos/stabdziu-sistemos-remontas/ Sužinoti, ar jūsų stabdžiams reikia techninės priežiūros, ar reikėtų juos remontuoti, galite tiesiog paprasčiausiai atlikdami su savo transporto priemone keletą paprastų stabdžių testų.

Įprastas kelias

Važiuoklės remontasStabdžių testas kitaip gali būti vadinamas stabdymo testu. Pagalvokite, kada, kokiose situacijose jums stabdžių reikia labiausiai. Kasdien važinėjant ir stabdant įvairiose vietose – taip, to tikrai vis prireikia. Tačiau taip pat prireikia stabdyti ir ekstremalioje situacijoje – labai greitai, tarsi ant kelio atsiradus kliūčiai. Tad pabandykite ant geros, įprastos kelio dangos stabdyti važiuojant greičiau ir lėčiau.

Skirtingi greičiai

Fiksuokite greitį, kuriuo važiavote, ir greitį, kokiu pavyko sustabdyti. Aišku, būkite atsargūs stabdydami labai greitai, kai važiuosite įsibėgėję ir tada staigiai stosite. Prieš atliekant šiuos testus būkite tikri, kad tikrai gerai jus laiko saugos diržai, kad jie tvarkingi, dėl visa ko – kad yra ir oro pagalvės veikiančios. Juk visgi savo testus darysite gana pavojingomis sąlygomis, tad vertėtų pasisaugoti, kad nieko blogo nenutiktų, darant tokius testus. Pamatysite, kaip skirtingi greičiai leidžia stabdyti. Patys pajausite, ar ekstremalioje situacijoje tokio stabdymo pakaktų. Tik pasirinkite kelią, kuriame realiai nebūtų kliūčių ir nebūtų kitų mašinų. Pabandykite stabdyti ir sukdami vairą, ant posūkio.

Slidi kelio danga

Kur kas didesnis pavojus mums visuomet kyla slidžiame kelyje. Čia reikia ne tik puikių suremontuotų stabdžių, bet ir gerų žieminių padangų. Tad užtikrinę, kad turite puikias padangas su protektoriais, bandykite pamažu stabdyti ir ant slidžios dangos. Pabandykite stoti ant ledo ar sniego. Taip pat ir vasarą, kada kelias yra tiesiog šlapias ir dėl to slidus. Iškart matysite, kaip į jūsų komandas reaguoja stabdžiai ir kas vyksta.

Prastas kelias

Keliai yra nevienodi ir labai svarbu, kaip stabdžiai dirba savo darbą skirtinguose keliuose. Bandykite stabdyti net ir smėlėtame miško kelyje ar žvyrkelyje tarp kaimų ir nuošalių vietovių.

476
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *